O blogu

Design

3. července 2012 v 10:42 | Sprotte
Ahoj všichni. Možná jste si všimli mého nového dessu. Ten starý už mě nudil, a tak jsem si řekla, že se začátkem prázdnin by to chtělo i nový dess. A tady je! Je sice hooodně jednoduchý a vlastně nijak moc nezajímaavý, ale blog je takhle mnohem přehlednější. S tím horním menu se to klasické menu hrozně vyprázdilo a je o opravdu předhlednější.
A někteří se asi divíte, že dess je s The Hunger Games. Ano! Nedávno jsem se začetla do knížky THG, do prvního dílu. Uplně jsem si ho zamilovala! Tákže... Dess je tady. Vím, že blog v poslední době jen stál a nic se nedělo, ale to bylo kvůli škole. Však víte, poslední dny na opravování známek (keci, keci, keci...), ale už jsem tady!
Teď jsem u taťky v práci, ale hned jak přijdu domu tak budu přidávat :)

Nový design- Hermiona

30. května 2012 v 18:45 | Sprotte
Ahoj všichni! Tak jak jste si možná všimli, mám nový dess. Tentokrát je fialový (moje oblíbená barva).
A je s Hermionou. Tak snad se vám bude líbit :)
Noha už je mnohem lepší, skoro už normálně chodím. No, ale dneska mi moje geniální sestřička spálila ruku. Kráva blbá! Prej já na ní: "Podej mi kulmu." Ona si totiž zrovna kulmovala vlasy a tak mi tu kulmu strčila do ruky přímo tim vařícím do dlaně! Málem jsem ji zabila!

Merlin na blogu!

24. května 2012 v 16:39 | Sprotte
Ahoj všichni! Jak se máte? :) Já docela dobře. Tenhle týden máme u nás na gymplu maturity, takže je to pohodička. Málo předmětů nebo volno :DD
no, nedávno (asi předevčírem) jsem si na Facebooku psala s mým senzačním SB Casion a ta mi doporučila seriál Merlin.
Hned jsem tedy začala stahovat a musím říct, že jsem si tenhle seriál hrooozně oblíbila. Já měla odjakživa ráda knížky, pohádky a pověsti o Merlinovi a králi Artušovi hrozně ráda a tohle je dokonalý ztvárnění. Senzační role, senzační příběhy!

A tak jsem se rozhodla přidat seriál Merlin i na tenhle blog :-)

Včera jsem udělala rozcestníky a všechno připravila a dneska už můžu přidávat :)
A všem, co Melina ještě neviděli, vřele doporučuji :D

Nový design- The mummy

1. května 2012 v 19:50 | Sprotte
Jak jste si možná všimli, tak mám new dess. Ano, už zase :D Ale co :-)
Tak dess je zase s Mumií.

Použila jsem podle mého názoru, hezké barvy :) Jinak po dnešku jsem mrtvá.
Hrozně mě bolí břicho od toho, jak jsem se smála. Eámanë by věděla :D ("do Hajzlu")
Tak pište, jestli se líbí :)

New dess

15. dubna 2012 v 17:44 | Sprotte
Tak už je hotový nový design. Tenhle se mi líbí. Je mnohem hezčí než ten starý, aspoň podle mě. Smějící se
Použila jsem fotky z filmu Mumie se vrací. Tenhle film miluju! No, dess je takový světlý a myslím, že ty barvy ladí :)

Nový design

1. dubna 2012 v 9:50 | Sprotte
Tak jak jste si mohli všimnout, mám na blogu nový design. Není nic moc, ale mě zatím stačí. Moc se mi líbí ty barvy, jsou to mé oblíbené (teda ještě chybí zelená) Včera jsem chtěla něco přidat, ale tak jsem se zapsala do do povídky, že jsem na to doslova zapoměla :-) Takže tady je new dess. Já jdu teď přidat info o jedné serii knížek, už se na to chystám dva měsíce...

REKONSTRUKCE BLOGU!

29. února 2012 v 13:35 | Sprotte
Ahoj všichni! Ják jste si možná všimli, mám nový design. Chtěla jsem něco barevného a výrazného a když jsem narazila na tenhle dess, tak jsem si ho prostě musela stáhnout. Je z blogu: http://dominiqa-graphic.blog.cz/. Já sama jsem si dodělala popisky a pod. No teď du dělat rozcestníky, a tak tu bude chvíli bončus. Dodělávám rozcestníky a upravuju menu. Jinak teď musím pořád šprtat, protože 23. března jedu na Olympiádu z Českého jazyka. Vyhrála jsem školní kolo, a tak jedu na Okres. No, takže omluvte ten bordel, já dodělám rozcestníky a pak budu přidávat :-)
A malá rada na závěr: Nikdy neházejte na dvorku botu po kocourovi a neječte: "Ty nadrženej parchante, nech tu chudinku kočičku aspoň vydechnout!!!" zrovna, když jde kolem MOOOC hezkej kluk! Nejenom, že to vypadá divně, ale i zní to divně!

Nový design

20. února 2012 v 20:28 | Sprotte
Tak jak ste si možná všimli, mám nový design, vyráběla jsem ho z jednoho blendu, který sem našla na googlu. Jsem celkem spokojená, ještě není hotovej, musím dodělat popisky pod, ale myslím, že to není špatný. Tak snad se líbí i vám, je s Arwen, ten předešlej jsem měla na blogu už před půl rokem. No já letím do sprchy a pak asi ještě něco přidám :-D Bože, mě se tak nechce do školy zejtra! To bude zas vopruz, hned první hodinu fyzika, a my ještě máme takovou krávu. No kterej normální člověk by dal všem chybějící za 5, proto že nepsali písemku? Byla to přepadovka a a voni byli nemocní, to jim přece jen tak nemůže dát 5! Já už se tak těším, až z toho bude mít průser! :-)

Nový design

25. prosince 2011 v 19:14 | Sprotte
Tak jste si asi všimli, že mám noý design. Vyrobila ho Dincie a mě se moc líbil, tak jsem ho sem dala.
Je to taková příjemná změna. Rozšířila jsem totiž nedávno svůj blog a pořád nevím, s kým mám dělat designy a takové neurčité fantasy dessy se mi líbí i hodí. Tak určitě pište, jak se vám líbí :)

Design 0.5

15. srpna 2011 v 16:11 | Sprotte
Tak mám nový dess! Dneska jsem se nudila, tak jsem si uděla design. Mě se docela líbí. Jsou to moc hezké barvy a já jsem teda spokojená. Zabral mi asi 30 minut a to i s popiskama. Tak je tady. Určitě pište, jak se Vám líbí :-D

Mé hodnocení: 90%
Téma: Nejlepší postavy z Pána Prstenů (Jen mi tam chybí Gandalf)
Barvy: Zelená, oranžová a žlutá
A tady už náhled↓

Můj zhodnocený blog

1. srpna 2011 v 18:53 | Sprotte
Na jednom krásném blogu jsem si nechala zhodnotit blog. Dopadla jsem výborně!!
Tady je mí hodnocení:

Hodnotila: http://anceska.blog.cz
Autor: Sprotte

1.CELKOVÝ DOJEM: Blog vypadá velmi zajímavě.Já osobně Pána Prstenů miluji !! Myslím, že hodnocení je jasné :)
Hodnocení: 10/10

2.DESIGN: Aktuální design se mi líbí. Barvy jsou pěkně sladěné.Jenom já osobně mám radši když je stánka umístěná uprostřed.Čte se mi to líp.Tohle ale na hodnocení nic nemění.
Hodnocení: 10/10

3.PŘEHLEDNOST: Myslím že tenhle blog je přehledný. Všechny rubriky jsou označené, je to čitelné. Mně osobně to tak vyhovuje. Líbi se mi, že některé rubriky jsou udělané pomocí klikaček.Nechybí rozcestníky.Takže ode mě :
Hodnocení: 10/10

4.ČLÁNKY: Super! Nemám co vytknout. Všechny články jsou moc zajímavé , doplněné obrázky. Nechybí autorská tvorba.
Je vidět že ještě nejsou v provozu všechny rubriky ale to podle mě nevadí.Až Sprotte přidá do každé alespoň po 1 článku, bude to dokonalé :) Přesto už teď dávám :
Hodnocení : 10/10

5.AKTIVITA: Nemám co vytknout. Sprotte zveřejňuje články pravidelně.
Někdy přidá i více za jeden den.Takže jenom chválit :)
Hodnocení: 10/10


ZNÁMKA: 1 ( Je to neuvěřitelné ale Sprotte uspěla velmi dobře ! Získala plný počet bodů.Gratuluji )
-Tenhle blog doporučuji všem milovníkům Pana Prstenů, filmu apod.

Tak moc děkuji :-D

Ještě něco musím opravit na blogu...

28. července 2011 v 9:48 | Sprotte
Ahojky, jak jste si asi všimly, mám new dess udělala mi ho Renča a já jsem jí moooc vděčná!
Taky jsem si na blogu všimla pár chyb nefunguje ikonka Site a odkazuje do filmů a taky nejsou hotové popisty ale ty ještě přidám... Hned jak se dostanu domů... Jo Už třetí den nejsem doma, ale u babičky v Ledči a u ní se nechtějí dělat popisky, to radši lítam venku... :D No tak já zase jdu a prosím, přihlašte se do soutěže o nejlepší magickou bytost :D

Dneska od rána posloucháme spolu jednu písničku určitě si jí poslechněte:

Design 0.2

25. července 2011 v 15:17 | Sprotte
Tak je tu nový vzhled blogu!
Dess mi zabral jenom chviličku (taky tak vypadá), ale to je teď jedno, po rekonstrukci ho změním. :D

Mé hodnocení: 60% (Už jsem měla horší)
Téma: Hobiti a Elfové
Barvy: Červená a bílá
A tady už náhled↓

Rekonstrukce blogu!

25. července 2011 v 15:10 | Sprotte

Tak a je to tady! Nový dess a ještě rekonstrukce...
K dessu se vyjádřím v dalším článku, ale teď ta rekonstrukce:
Dělám nové rozcestníky a mažu z blogu HP, Mumii i Narnii, blog bude pouze o LOTR a Hobitovi a časem možná přibude další film, kterému se budu věnovat. Mám na starosti ještě spoustu věcí na blogu, takže teď přibydou hlavně rozcestníky a nové rubriky. Nebudu zanedbávat SB! Pravidelně je všechny obíhám :D Tak snad se vám tu bude líbit :D
Jo a omluvte prosím bordel v menu, dole budou dočasně rubriky :-D

Co psát?

21. července 2011 v 9:41 | Sprotte
Ahojky lidičky, přemýšlím, přemýšlím a přemýšlím a vůbec nwm co psát. Doma se hrozně nudim a tak jsem všera znovu četla upíří deníky a koukala na Van Helsinga. Ten film miluju! Chtěla jsem dát nový dess s Galadriel, ale nejde mi nastavit :( Pořád se tam něco seká! Tak k nám přijela sestřenka s bratránkem a furt se mlátěj, to se nedá! Mám poškrábanej krk až do krve, modřinu na temeni hlavy a ruku v obvaze, jak jsem je včera trhala od sebe. Péťa, to je bratránek, skočil na postel k sestřence a začal jí mlátit, tak jsem ho popadla za nohu, trhla a úplně jsem ho tím trhnutím odtáhla z postele :D Tak se blbeček pustil do mě, a protože je o 5 let mladší, tak jsem ho nechtěla mlátit, ale nakonec jsem mu tu ruku musela zkroutit za zády a tak ho lechtat dokud neslíbil, že už nebude otravovat "svou milovanou a nejdražší sestřičku". Takže fakt nwm co mám dělat, možná půjdu koukat na nějakej film :D A musím ztihnout opakování El rostro de Analia a pak večer Ma sabe el diablo jsou to sice, jak říká mamka: "blbé telenoveli, jak se na to může někdo koukat" , ale je to tááák napínavý! Ještě se ozvu :D
 
 

Reklama