Filmy

Zpoždění pokračování Avataru bylo potvrzeno

19. dubna 2012 v 11:00 | Sprotte
Původně měla dvě pokračování Avataru do kin dorazit v letech 2014 a 2015. Z časových důvodů však nakonec tvůrci museli data premiér posunout. Jak se celá situace aktuálně vyvíjí? Vše je čerstvě potvrzeno producentem Jonem Landauem. To si počkáme...

Vícek informací v celém článku...

Slečna nebezpečná

16. dubna 2012 v 16:06 | Sprotte
Přednadávnem vrazil do kin super film s Katherine Heigl v hlavní roli. Už dlouho jsem žádný nový film nepřidala, tak se musím napravit :)
Originální název: One for the Money
Režie: Julie Anne Robinson
Hrají: Katherine Heigl, Jason O'Mara, Daniel Sunjata, John Leguizamo
Země původu: USA
Délka filmu: 91 minut
Z roku: 2012
Žánr: thriller, akční, krimi, komedie

Katherine Heigl patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější herečky Hollywoodu a prakticky se jí povedlo stát se jedničku v žánru romantických komedií. V novince Slečna nebezpečná to ale zkouší trošku jinak. Sice jde pořád o komedii, ale tentokrát to bude malinko drsnější. Heigl si tu totiž zahraje Stefanie Plum, která nemá práci, peníze ani zrovna lákavé vyhlídky na budoucnost. Rozhodne se tedy kývnout na neobvyklou nabídku a stane se z ní lovkyně odměn. Nemá zkušenosti a rozhodně nevypadá jako někdo, kdo by mohl složit k zemi dvoumetrového padoucha, ale nadšení a zápal jí nechybí a to je důležité. Její první případ má jméno Joe Morelli a jde o bývalého policistu obviněného z vraždy. Stefanie se rozhodne dostat ho za katr stůj co stůj a nejenom proto, že je to oficiálně zločinec, ale taky kvůli společné nedořešené minulosti.

Pod perexem najdete fotky z filmu↓

Kronika rodu Spiderwicků- fotky z filmu

21. března 2012 v 18:31 | Sprotte
Někteří z vás jistě znají knížky Kronika rodu Spiderwicků, nebo alespoň jejich zfilmovanou verzi. Obojí se moc povedlo! Knížky jsou krásně napsané a film senzačně natočený. Tak tady je pár fotek z filmu :-)

Historicko-dobrodružné filmy

27. prosince 2011 v 9:31 | Sprotte
Jak většina z vás jistě ví, včera dávali v televizi Hraběte Monte-Crista. Je to jeden z mých nejoblíbenějších Historicko-dobrodružných filmů. Proto jsem se rozhodla přidat článek právě o tomto filmu a také o pár dalších skvělých filmech tohoto žánru. Myslím, že je všichni znáte, je to taková klasika, ale já je mám všechny hrozně moc ráda. Většina mých přátel tyhle filmy moc nemusí, ale já prostě nemůžu odolat, ty boje a jejich úžasná logika a touha po pomstě. A dost často i fakt krásní herci… No čtěte dál a určitě pište komentáře :-)

Sběratelé kostí

1. září 2011 v 14:21 | Sprotte

Bombovej seriál, na kterej koukám na Prima LOVE. A jak si můžete všimnout, hraje tam Angel z Buffy přemožitelky upírů! Já ho žeru Mrkající
Originální název: Bones
Žánr: Drama, Kriminální, Mystery
Rok výroby: 2005
Délka filmu: 45 minut

Lara Croft: Tomb Raider

16. srpna 2011 v 8:33 | Sprotte
Další můj oblíbený film. Tenhle opravdu miluju!
Originální název: Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Thriller
Rok výroby: 2003
Režie: Jan de Bont
Ve svém prvním filmovém dobrodružství bojovala Lara Croft o magický Trojúhelník světa, jehož dvě části byly ukryty na dvou různých, tisíce kilometrů vzdálených místech , aby zachránila neměnný chod času této planety. Ani tentokrát není přitažlivá superhrdinka postavena před snadný úkol. V nitru Afriky, v místě zvaném Kolébka života, je ukryta Pandořina skříňka, skrývající nejtemnější síly ďábla, které kdy lidstvo poznalo. Světově proslulá archeoložka Lara Croft (Angelina Jolie) je jediná, kdo může, díky svým znalostem a fyzickým předpokladům, skříňku najít dříve, než padne do rukou nositeli Nobelovy ceny, vědci Dr. Jonathanu Reissovi (Ciarán Hinds). Reiss, ji chce využít k získání neomezené vlády nad světem. Proto musí být zastaven za každou cenu. A je to právě Lara Croft, kdo může rozhodnout o zachováním života tak, jak ho známe.

Obrovský divácký úspěch první filmové verze jedné z nejpopulárnějších počítačových her současnosti logicky podmínil vznik volného pokračování. Režiséra Simona Westa vystřídal tentokrát zkušený Jan De Bont, tvůrce akčních snímků Nebezpečná rychlost či Twister. Pro Angelinu Jolie (držitelku Oscara za vedlejší ženskou roli ve filmu Narušení)je Lara zřejmě osudovou rolí. Sama o tom říká : "Lara Croft byla a je pro mne jako herečku opravdovou výzvou. Je totiž netypickou hrdinkou. Proto jsem uvítala možnost zahrát si ji znovu a hledat v její postavě nové možnosti a dimenze".

Jumanji

28. července 2011 v 8:50 | Sprotte
Tak je tu první film, který doporučuji:
Když zjistíte rok vydání tohoto filmu: 1995, možná překliknete článek a řeknete si, že je kravina, ale mě osobně se ten film moc líbí. A navíc tam hraje Robbin Williams takže to nemůže být nuda :-D Koukala jsem na něj ještě jako malá holčička a tenhle film jsem milovala. A teď jsem si vzpoměla, že je to nějaká řádka let, co jsem Jumanji neviděla a tak jsem si ho musela pustit a hned napsat na tento článek. A teď k filmu:

Filmy→ Rozcestník

25. června 2011 v 19:57 | Sprotte

FILMY NA BLOGU:

The Hunger Games

FILMOTÉKA:

Vše o mých oblíbených filmech, které bych Vám doporučila a vůbec filmy na které si vzpomenu...


 
 

Reklama