Currently

Asi se rozbiju...

18. srpna 2012 v 19:03 | Sprotte
Ahoj lidi. Já se asi rozbiju...
Ano, asi vám to příjde divné. Samozřejmě, nejsem žádný robot, ani nic takového, ale já už vážně nemůžu :) Vůbec necítím tělo. Jen se pohnu, zabolí mě záda a mám natežanej sval na stehně, rozseklej loket, odřený ruce a díky kočce i pěkně poškrábaný žíly :D Bože, teď se určitě divíte, ale pro vysvětlenou: STAVÍME BARÁK.
Můj taťka jednu dobu pracoval jako zedník, dokud se nestal architektem, no... to je prostě složitý, ale řeknu to takhle: stavíme dům a protože se v té stavbě taťka opravdu vyzná, tak chce celý dům stavět sám! Od rána do večera jsme na stavbě a nosíme cihly. Jedna váží cca 15 Kg a já s mamkou je nosíme na lešení. Od úterka až do dnešku, dneska jsme dostavěli první patro. Teď se dodělá strop a jde se na druhý patro... Prosím, zabijte mě!

No, tak jsem se tady na blou vybrečela a jedeme dál...
Už jsou to asi tři měsíce, co jsem vám chtěla něco napsat. Hrozně jsem si oblíbila knížku Obraz Doriana Graye a chtěla jsem se kouknout i na film. Kdo četl, tak možná ví, jak je tam Dorian popisován. Má být uplně překrásný...
No říkala jsem si, že ten film bude naprostej propadák, protože jsem si jako Doriana nedokázala nikoho představit a když jsem naklikala na netu Doriana Graye našlo mi to film v hlavní roli s Benem Barnesem! No já se málem po... Bena naprosto žeru! A musím říct, že je to ten nejlepší Dorian ze všech!
Takže určitě koukněte, pokud budete mít čas :)
A jako poslední, vy, co sledujete povídku, kterou píšu s mým úžasným SB Casion, tak vědí, že se pomalu chýlí ke konci. Já osobně teď píšu poslední kapitolu. Ale protože nás to hrozně baví, tak chceme udělat druhý díl. Ten už bude propracovanější a bude se odehrávat v Araluenu. Ale, i vy máte možnost zapojit se! Ano, s Cas jsme nad tím přemýšlely a uděláme takový dotazník na vytvoření postavy. každý, kdo to vyplní tím vytvoří nějakou postavu. Rytíře, hraničáře, sluhu, sedláka, hospodského, co já vím, to je teď jedno, a ta vaše postava bude v naší povídce :) Takže se těšte na dotazník :)
Zatím se mějte fajnově já jdu vykydat u ovcí. Fujtajcl :D

P.S.: Sledujete někdo Seriál Pretty Little Liars? Kdo myslíte, že je -A?!

Kdo mi furt zabíjí zvířata?!

13. srpna 2012 v 10:10 | Sprotte
Ahoj lidi. Zase se hlasím. Brigáda je u konce a já jsem konečně zpátky. Už mám víc času, protože nemusím trdnout v práci, ale zase lítám furt po městě. K očnímu, k zubaři, ke kadeřnici... No, teď letím k očnímu, potřebuju už nové brýle, protože mi ty moje sestra rozbila.
A abych se dostala k nadpisu. Nedivte se, ale tenhle týden byl příšernej! Nějakej zasranej (promiňte mi to slovo) pes nebo lišák mi zakousli slepici! Ano, "mojí slepici". No nenaštvalo by vás to a jakoby toho už nebylo dost, tak my o dva dny později ovce zadusili kuře, které jsem si přivlastnila po smrti Daphne. (to je ta slepice). Ale chápete to? Z tolika zvířat, co máme musí být tenhle týden zavražděné zrovna dvě moje?! No nic no. Asi si pořídím králíka...
Nebo hada. Hada bych mohla mít, akorát je mi líto myší... Sakra, už zase plácám. Tak já letím k tomu očnímu, abych ho dneska zastihla. Je tam jenom v pondělí a předešlé dva týdny jsem pokaždé přišla pozdě. Tak se mějte faj. Napíšu hned jak se vrátím :)

Omluvte zaměstnanou osobu...

19. července 2012 v 11:21 | Sprotte
Ahoj :) Vím, že jsem říkala, že se teď budu blogu hodně věnovat a pod. a taky jsem to měla v plánu, ale okolnosti se změnily...
Původně jsem měla dostat práci v Mekáči, ale nějak to neklaplo a tak jsem v práci u taťky. On dělá architekta a stavbyvedoucího na jedné velké stavbě. Bude to něco jako v Kladrubech (domov pro seniory a lidi postižené Altzheimerem a pod.) No, stavba už je skoro hotová a já tu maximálně něco uklidím a pak dělám aministrativní práce. Píšu stavební deníky ( Ty musí stavby vedoucí psát každičký den. Byla by sranda, kdyby k nám minulý týden v pondělí přišla kontrola a koukla se na taťkovi deníky xD Celý úterý jsem je to totiž přepisovala od dubna!) No, píšu smlouvy, dohoty a pomáhám tady s výběrem věcí a designem. Je to docela sranda, akorátže pracuju 10 hodin denně. Od 7:00 do 12:00, pak hoďka pauza (To jezdíme na oběd domů a jenom čtvrt hodiny nám trvá cesta tam.) a pak od 13:00 do 18:00. Zase je to výhoda pracovat takhle hodně, moc se ani nenadřu, ale za týden si vydělám 3 000 Kč. To už je slušný :) No a samozřejmě je u nás bratránek s kámšem a vždyky když přijedem domů, tak všichni i s rodiči a babičkou někam vyrazíme... Mekáč, na ryby, na borůvky...
Takže se opravdu moc chci omluvit, že ještě 2-3 týdny nebudu na blogu. Musím pracovat, abych si aspoň něco vydělala :)
SB, prosím, nemažte si mě, já to nějak dohoním :)

Vzkaz pro Casion: Kapitolu přidám ještě dneska!!

Vydělejte si peníze!

4. června 2012 v 21:28 | Sprotte
eRmail
začněte vydělávat tisíce tím, co jste dodnes dělali zadarmo
Ahojky všichni! Taky nemáte ani floka a chtěli byste si něco vydělat? Tak proč si nevydělat něčím, co děláte každý den? Ano, mám namysli čtením reklam!
Registrace je zdarma a snadno a rychle si vyděláte peníze. Za zkoušku to stojí ne?

Pro více informací klikněte zde↓↓
http://www.ermail.cz/link/YlleYVTcjV2l7e2eYJAjjmYlTlC72Ccc


Prosím hlas, naposledy!

4. června 2012 v 5:56 | Sprotte
Ahojky. Ta dneska proběhne poslední kolo soutěže o kosmetiku, kde soutěží moje nejlepší kamarádka Belinda. Moc vás prosím, podpořte ji svými hlasy. Tohle je opravdu podlení kolo, takže dál vás už otravovat nebudu. Jenom PROSÍM hlasujte pro Belindu!

Hlasuj pro Belindu TADY


Hlasy rády oplatíme obě dvě...

CoCa Colová královna aneb Dětský Den

3. června 2012 v 18:32 | Sprotte

Ahoj :) Zrovna jsem se vrátila ze Dne dětí. Bylo to oficiální otevírání hřiště, takže jsem se tam šla kouknout. Měli jsme sraz já, ségra, kámoška a kámoš.
Ještě než jsem vyrazila, tak jsem si umyla hlavu, no bylo to celkem zbytečné...
Přišli jsme tam a byvili tam ty malý prcky. Houpali je, točili na kolotoči a pod.
No a místostarosta přivezl hooodně malých pitíček a plechovek s kolou.
Nacpali jsme se buřtami a pod. no a pak už skoro všichni odešli a zůstalo nás tam asi deset. Já si pro srandu vlezla na tu maličkou houpačku pro děti, jak je ještě zajištěná aby nevypadli a kámoš (Aleš) a kámoška (Terka) mě začali houpat. Ale dost nepříjemně houpat, protože ta překážka, aby děti nevypadli, se mi začala zařezávat do rozkroku. Začala jsem ječet, aby mě přestali houpat, ale oni naopak houpali ještě víc. Když se mi povedlo dostat dolů, chňapla jsem mokrou houbu a hodila jí po Terce. Ta se od Terky odrazila a spadla na aleše. A ti dva se proti mně spykli! Otočila jsem se apřistála na mě voda z kýble na mytí tabule! Fuuuj! Otočila jsem se na druhou stranu, ale to už mě Aleš obdaroval vodou z hanácké kyselky.
Já jsem popadla Pepsi a rozběhla jsem s eza nima. Mormálně jsme tam na sebe lili pitíčka a džusíky. Já byla od hlavy k patě mokrá, hlavně od koly. Tričko, vlasy, všechno promočený!!
Tak jsem si sundala tričko a podprdu a byla jsem jenom v mikině a kalhotech.
No, byla to prasárna, protože my zrovna vytáčíme med a všude lítaj včely a já se tam promenádovala od hlavy k patě politá sladkou lepkavou kolou. Byla jsem jmenováná oficiální "CoCa Colovou Královnou."
No, nwm co dodat, snad jen, že to byl jeden z nejlepších dnů :-) Zvraceli jen dva mrňouskové, které jsme točili na kolotoči, takže to bylo dobrý :)

A jak jste s měli vy?

Zase otravuju...

27. května 2012 v 16:32 | Sprotte
Ahoj všichni :-)
Jak se máte? Já strašně. Noha mi otekla a při každým došlápnutí bolí. To je taky prasárna, propíchnout si sval...
No nic, zase odbočuju :DDD
Moje nejlepší kamarádka je v soutěži o kosmetiku a čekají ji ještě dvě kola. Poprosila mě, jesi bych jí nepomohla sehnat hlasy a tak teda píšu sem vám.
Prosím hlasněte pro ní na odkazu níže.
Tohle je opravdu předposlední otravování a příští týden bude poslední...
Hlasy ráda oplatíma nejen já, ale i Belinda :-)

Hlasuj pro Belindu TADY!


A jak si užíváte víkend? Těšíte se do školy?

Tak jsem invalida...

26. května 2012 v 16:16 | Sprotte
Ahoj lidi, tak je ze mě invalida...
Zrovna jsme pracovali v domku na zahradě. Na půdě bylo spoustu latěk. Já zrovna rovnala nářadí do takové veliké truhly, když ségra zaječela: "Hele kotě!"
Vyskočila jsem do vzduchu a zase dopadla na zem a nohou mi projel čtyřcentimetrový hřebík. AU!! Já tam začala ječet! Twl! Ta noha začala krvácet jako prase, takže jsem se belhala dolu za babičkou. Ona je totiž doktorka, takže mi nohu hned ošetřila, ale teď když došlápnu, tak mi svalem projede taková bolest. No to je fakt něco! A když mi bbička tu nohu ošetřila, tak mamka na mě: "Tak jdeme pacovat na zahradu!"
To už je moc! Já tam málem vykrvácím a ještě mám jít makat?! Takže jdu otročit, zatím se mějte...

Hlásněte prosím :-)

2. května 2012 v 16:51 | Sprotte
Ahoj lidi, jak se dneska máte?
Bohyně, to byl zas den! No asi si říkáte, co zase otravuju s hlasováním, ale tentokrát to není pro mě.
Chtěla jsem vás všechny poprosit, abyste hlásli mojí nejlepší kámošce v soutěži.
Okaz je na konci článku. Jin ak je to soutěž o kosmetiku a já bych moc chtěla, aby moje kámoška vyhrála.
:D To asi nezvládnu bez vaší pomoci, co? :DD
No, jinak ještě dneska přidám druhou kapitolu Harryho Pottera jinak Aneb V hlavní roli Smrtijed.

Tak prosím hlasujte pro Belindu TADY


Díky moc, jinak já i Belinda rádi hlas oplatíme :-)

A ještě jsem si vzpoměla, že mám v plánu, dát sem takovou Videozpověď, no brzo o tom napíšu :)

PARTY? PARTY... PARTY!!

30. dubna 2012 v 12:53 | Sprotte
Ahoj všichni, jak jistě víte, zítra je 1. Máj a tak mě napadlo, dát takovou prvomájovskou párty. Byly by tu soutěže, videa a podobně.
Už delší dobu se mi chtěla udělat párty, ale nebyla příležitost a teď je :-)
No takže tady je pozvánka. Je klikací, takže po každém kliknutí se načte můj blog. Jinak doufám, že se vás zapojí co nejvíce. Můžete se těšit na Bleskovky, Bubliny, Postřehovky, Hádanky, Rychlovky a spoustu dalšího. Taky bude určený jeden vítěz celé párty, který se bude moct vybrat různé ceny: design, animace, klikačku, avatary a podobně.

Párty začíná zítra ve 14:00 a bude trvat do 16:00.

Tak se na vás moc těším.

Divadlo a bolavé nožky

28. dubna 2012 v 11:29 | Sprotte
Jak jsem psala v předešlém článk, včera jsmejeli do divadla. Bylo to senzační!
Ráno jsme mohli přijít do školy dýl, aby nás na Posledním zvonění nezmalovali. Mě si přecejen dva chlapci odchytli (octu jsem se vyhnula, ale jeden mi počmáral obličej a druhej celej výstřih! Ještě teď ho určitě bolí holeň, jak jsem ho nakopla, ale dobře mu tak!) Měla jsem sraz s "kámoškou" a ta pak letěla do školy a já čekala na mojí BFF. Ta přišla pozdě, jako vždycky, takže jsem se zakecala se spolužačkou, to bylo zase něco! Oma je totiž vášnivá kuřačka a bez cíga nedá ani ránu :DD Mě osobně se kouření hnusí. Nejlepší byla cesta do Prahy. Neuvěřitelně jsme se vyblbi! Jako by nestačilo, že jsme si poněkud hlasitě zpívali Globální oteplování od Nightwork, spolužák za mnou se převlíkal. Já málem umřela smíchy!
Šli jsme do umělecko-technického muzea, nebo umělecko-průmyslového, to už nwm.
No a pak rovnou na Václavák. Šly jsme tři holky za kámošem a jeho kamarády. A ten jeden jeho kámoš, my mu říkáme Agent a mimochodem má hrozně hezkej zadek, šel hrozně pomalu, tkže jsem mu asi 20x šlápla na nohy. No a třikrát se zastavil a já do něj přímo napálila. Pak si pamatuju jenom záchvat smíchu. No, nakupovali jsme a pak jsme šli na parkoviště k autobusu, který nás měl odvést do divadla. Nemusím ani zmiňovat, že jsem zase podupaka Agenta. A v autobuse jsme si povídaly s mojí BFF o tom, že jsem do něj vrážela jenom proto, že jsem prej nemohla odtrhnou oči od jeho zadku, to mě dostalo. Začala jsem se tlemit a řekla jsem trošku víc nahlas, než se sluší: "No a co! Tak jsem ho podupala, ale musíš uznat, že má hezkej zadek!" Mám vůbec zmiňovat, že seděl o uličku vedle mě? Můj kámoš se málem po smíchy a já taky :DDD No mám ještě spoustu zážitků (např. jednoho gaye, který si zkoušel kalhoty v kabince, která nešla zavřít, takže jsme měli dokonalý výhled na jeho pozadí :DDD), ale nebudu je sem všechny vypisovat, to by nikdo nečetl. Jinak v divadle jsme byli na Někdo to rád horké a bylo to senzační!
Vrátili sme se domů pár miut před půlnocí, takže jsem šííííleně unavená a chytaj mě křeče do nohou. Jdu si dát lázeň a pak něco přidám, ale už fakt umírám :-) Tak se mějte
P.S. Tuhle písničku jsme poslouchali celou cestu. Že Dyk hrooozně sexy?! Trošku mi v té černobílé připomíná dvojčata Weasleyovi...

Přemýšlím...

30. března 2012 v 18:56 | Sprotte
Taždý, kdo mě zná a právě si přečetl titulek článku se zajisté zděsil.
Nemyslím to tak, že bych byla blbá nebo něco podobného, ale prostě mám občas šílené nápady.
V poslední době hodně přemýšlím nad tím, že bych změnila blog. Samozřejně bych zůstala na chuckys-style, ale chci udělat velikánskou rekonstrukci. Víte, já mám blog věnovaný filmům a knížkám a mým povídkám, ale prostě mi to příjde, jako bych byla něčí "fanynka" a pořád přidávala o svých "Idolech". Asi se mi nelíbí ta představa být fanynkou a chtěla bych přidávat něco, co by lidi skutečně bavilo a něco, kvůli čemu by chodili ke mě na blog. Samozřejmě zůstane LOTR, HP, Narnie a podobně, ale chci změnit design a přidat trošku víc věcí o mě. Nechci mít blog jako FanSite, ale jako Deníček :) A taky něco, co se ostatním bude líbit...
Proto jsem se rozhodla pro rapidní změny:
 1. Změnim design. Nebude zaměřen na nic určitého, ale zároveň na všechno dohromady. (Dává to smysl?) Prostě na něm bude odevšeho něco...
 2. Předělat rozcestníky. Chci dodělat spoooustu dalších rozcestníků...
 3. Přidávat novinky! Zaměřím se hlavně na premiéry filmů a vydávání nových knih. Bude to tu přehlednější...
 4. Více mé tvorby... Hrozně mě baví focení a natáčení filmů, tak sem možná nějaký přidám...
 5. Bude tu víc mých fotek.
 6. Dál se budu věnovat FANTASY!! To je moje láska, která jen tak nezmizí!
 7. Chci si zvíšit návštěvnost a najít další lidi, co by sem ke mě chodili častěji :-)
Takže tu čekejte změny. SBí, doufám, že u mě na blogu i nadále zůstanete. Mám vás totiž všechny ráda :-)

Bonjour mes amis!

21. března 2012 v 18:16 | Sprotte
Ahoj všichni! Tak jsem konečně tady, ale mám problém :) Jsem nemocná. Dneska jsem poslední čtyři hodiny ve škole měla horečku a teď mám zase. Bylo mi špatně od pátku a v pátek sem nešla do školy, ale pak to bylo lepší a teď zase špatný! Já se z toho zblázním! To včera jsem byla na olympiádě z Českého jazyka. Teď jdu ještě něco přidat, protože se už začínám nudit, ale pak snad umřu! :D No tak já du přidávat..

Malý HIATUS aneb Týdení zaracha...

11. března 2012 v 11:57 | Sprotte
Ahoj lidi. Tenhle týden byl takový všelijaký. Hodně jsem si zlepšila Anglinu a z matiky jsem z důležitý písemky dostala jedničku, ale solidně jsem si podělala fyziku. Takže se rodiče rozhodli na týden odpojit Wi-fi. To mi ještě chybělo, takže teď tu týden nebudu, ještě jsem nepřidala všechny animace pro SB, ale ty přidám v sobotu. To už mi zarach končí.
A shrnutí:
 • Týden tu nebudu.
 • Možná se mi povede připojit u kámošky a oběhnu SB.
 • Až se vrátím přidám zbytek animací.
 • Přidám další kapitolu Harryho Pottera jinak.
Taky bych chtěla poprosit SB, aby si mě nemazali, pokud bude nějaký nečekaný třídění. Určitě se zapíšuv sobotu. No zítra budem mít nový slepice, už se těším :-) Takže já se letím učit, a fakt promiňte. A čágo!!!

P.S.: Co říkáte na tu animaci? Že je tohle senzační scéna!

Nicole Scherzinger - Poison

28. února 2012 v 12:49 | Sprotte
Páni! Máme prázdniny a já se ani nezastavím. Mám moře práce :-) Včera jsem uklidila celou šatnu, přebrala oblečení a donesla si ze skříně v chatě věci na jaro. Mě snad upadnou ruce.
TeĎ se musim smát, ségra začala vyvádět, že jí spadl toust do kočičího žrádla :-D No teď letím na půdu, dneska tam uklízíme. To se fakt nedá.... :-)
A tady už je to video. Je to jedna z mých oblíbených písniček :-D Taková chytlavá... Určitě si jí poslechněte...

You Help Me?!

22. února 2012 v 17:55 | Sprotte
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Už delší dobu píšu jednu povídku. Je to detektivka, ale nic určitého ještě nechci prozrazovat. Jenom bych všechny svoje SB chtěla o něco poprosit.
 • Napište prosím každý jedno jakékoliv jméno. Nejlépe anglické. Buď kluka nebo holku, to je jedno :-)
Díky moc, pokud to pro mě uděláte. Potřebovala bych pár jmen, protože je těžké vymyslet nějaká dobrá jména a tohle by mi opravdu moc pomohlo. Celý příběh se odehrává v Londýně a proto ta anglická jména.
Postupně budu celou knížku zveřejňovat na Piste-Povidky.cz a určitě sem dám aspoň odkaz. Tak moc děkuju! Pište do komentářů...

Potopa aneb to se povede jenom mě

21. února 2012 v 20:45 | Sprotte
Páni, teď v kuchyni jsem měla malou nehodu, o kterou se svámy prostě musím podělit... Volala mi kámoška, která je nemocná a nechodí do školy a povídali jsme si. Nezitím jsem vařila čaj pro sebe, sestru a tátu. No jak sem zalila hrníčky vodou, tak koukám a ségra má tý vody nějak moc a táta nějak málo. Tak sem čapla lžičku a začala to po lžičkách přelívat a zároveň jsem kecala s tou kamarádkou. Zakecali jsme se o Garrettovi Hedlundovi (Murtagh v Eragonovi, obě ho hrozně zbožŇujem), vona objevila nějaký noví fotky nbo co a musela mi to nutně říct a pak jsme ještě dopodrobna probrali One Direction. No jak tak koukám, sestřin hrníč napůl prázdnej a tátův naopak přelitej. Tak sem začala přelívat z tátova do ségřina. Zrovna jse dostala výbuch smíchu, protože mi kamarádka vyprávěla jednu historku a tak všechno co sem přelila letělo mimo hrníček. Všude byla voda z čaje a zaplavila linku a stékala dolu na podlahu. No tak sem udělala ty čaje nanovo a začala sem míchat, že to utřu až budou hotové čaje a najednou přišel taťka do kuchyně a kouká na tu spoušť. Nadechl se, jako by přemáhal vztek a já myslela, že mi de vynadat kvůli té kuchyni a on jenom: "Nemích ten čaj pro hodinovým ručičkám! Vmícháváš tam negativní energii! Pěkně po směru!" No já vyprskla smíchy, protože sem čekala kdo ví co, ale rozhoďně né tohle! No to se fakt povede jenom mě!

Currently 2.0

7. ledna 2012 v 21:24 | Sprotte
Tak ahojky všichni, jak se máte? My před hodinkou přijeli domů... Byly jsme v Lánech u známých na návštěvě a koukali jsme na baráky, táta tam chce koupit "chatu". No a pak sme zajeli do Metropole do Zlíčína, takže to bylo taky na dlouho... Sehnala jsem si uplně úžasnou mikinu a nový kalhoty a když jsem přijela domů, tak jsem si to všechno zkoušela. A zrovna, když jsem si oblíkla ty kalhoty, tak mi mámča řekla, ať dojdu nakrmit kočky. (Máme 5 koček, který jsou "domácí" a 11, který jsou "venkovní" a já dycky krmim ty venkovní za barákem, kde maj takovej domeček) No a když jsem je nakrmila, tak jsem šla dom v těch nových kalhotech a zakopla jsem o Lea, to je jeden z našich kocourů, podjelo mi to a já sjela kopec do zadku a zádech. Kalhoty, mikina, kabát, boty, jedna pomožka a dokonce i spoďáry! Všechno bylo uplně hnědý od bahna! No, to se mi povedlo :-D Ještě kevšemu jsem si rozbila koleno a pěkně si narazila zadek. A mámča jen vyprskla smíchy, když mě uviděla, jak du komů a za mnou taková cestička z bahna :-D Ani mi nevynadala. Proč taky, když sem si ty kalhoty platila sama. No musim si dávat větší pozor :-D
A co vy? Jak se máte?

Trochu radosti po ránu...

2. ledna 2012 v 14:44 | Sprotte
Tak jsem dneska ráno vstala asi v 10 sem vylezla z postele a přišel domů taťka. Mu bylo nějak blbě, tak si šel lehnou, ale nejdřív mi dal nějaký 4 obálky, že mi to prej přišlo. Tak jsem je otevřela a čumim! Autogramy! Od Angeliny Jolie, Anne Hathaway, Alison Hannigan a Drew Barrymore!
Mám hroznou radost, a ani jsem nečekala, že mi ty autogrmy přijdou tak brzo...

Tak tady sou fotky↓
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 14:01 | Sprotte
Ahoj všichni! Chtěla bych vám všem popřát hodně úspěchů v novém roce, ať se vám dobře daří a ať dodržíte všechny svoje novoroční předsevzetí! Nemůžu uvěřit tomu, že už bude rok 2012! Vždyť je to jako včera, co jsem na Silvestra ležela v posteli v horečkách a koukala na kámoše, jak sjíždí kopec na PENNY-taškách. No, snad to letos bude lepší. Dala jsem si tři předsevzetí:
 1. Doženu učení a budu mít znovu vyznamenání, nezhorším si prosěch!
 2. Dopíšu pár povídek, např. Ohroženou plavbu, Svit nad městem a Potomka rodu Van Helsingů.
 3. Pořídím si nějakého dalšího domácího mazlíčka, 16 koček a sklípkan m nestačí, nedávno nám totiž umřel osmák a těch 11 králíků už je taky pryč, tak přemýšlím o jehňátku nebo miniprasátku. :-D
No a co vy? Dali jste si nějaké předsevzetí?

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 21:22 | Sprotte
Ahoj všichni! Tak jsou tady Vánoce! Konečně jsem se přiměla napsat sem. Tak jsme vichni rozbalili dárky. Já dstalo notebook, fakt nečekně (vím o tom, že ho dostanu už 2 měsíce :-D), SodaStream, spoustu oblečení (hlavně svetry), spoooustu knížek (HRANIČÁŘOVA UČNĚ!!) a pod. No a co vy? Co jste dostali?
Určitě napište, jsem zvědavá :-) Tak všem přeji Veselé Vánoce!

A tady jedna moje oblíbená písnička v podání jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček :-D ↓↓
Odkaz na YouTube→ http://www.youtube.com/watch?v=8q0I6LA7THQ

Currently 0.9

18. prosince 2011 v 17:48 | Sprotte
Ahoj lidi! Konečně jsem nastavila nový design. Ráno jsem ho vyráběla a zasekl se mi celý komp. Jo táta už přišel na heslo :-D Tak tady teda. Je takovej Vánoční. Páni Vánoce jsou už za rihem a mě furt chybí pár dárku! A co vy, už máte nakoupíno?
A jak se na Vánoce těšíte? My furt pečem! Hrůza! Už mívám i noční můry: v hlavní roli Vanilkový rohlíčky...

Po dlouhé době...

14. prosince 2011 v 18:41 | Sprotte
Ahojky lidičky, po dlouhé době se zase ozývám. Dostala jsem se na notebook! Super. No tak asi bych měla vysvětlit svou nepřítomnost...
Taťka si myslel, že se sestrou málo učíme a doma nic nepomáháme a keci, keci, keci a zablokoval počítač. Jenže sám zapoměl heslo, protože ho nikam nenapsal. Dával nějaký neobvyklý, protože ví, že se vždycky probourám na první pokus... No tak teď jsem na notebooku. chtěla jsem něco přidat uý včera, ale kupodivu mi nešel blog.cz. Zobrazila se bílá stránka s nějakým nápisem. Prostě HOROR! Ale jsem ráda, že už to jde. Jinak přidávám novou rubriku na blog a to: Hraničářův učeň. Zrovna jsem dočetla knížky a hrooozně moc se mi líbily!! Tak je sem přidávám. Nejradši mám asi Gilana, je hrozně fine. No tak já letím přidávat. Brzy bude nový dess, až se dostanu na PC... :-D snad... No momentálně jsem na tátu naštvaná, protože mi oficiálně oznámil, že mě v lednu neezme s sebou do Japonska, prej bych zameškala školu... No nic no... Letím přidávat!!!

Dneska konec

4. listopadu 2011 v 19:51 | Sprotte
Tak dneska už končím. Jsem unavená, tak si jdu lehnout. Dneska byl vůbec super den, jen mě hrozně bolí panty na puse od toho, jak jsem se smála. Jeden náš učitel se hádal z celou třídou a pak nás sprdnul nakonec, že neumíme přiznat, že nemáme pravdu. Vtip byl v tom, že my pravdu měli a přiznat si to nedokázal on :-D Pak se tam úča rozkřikla na jednoho kluka prej: "Je snad ve slově babička nějaké č ?!" Uplně vypatlaná, fakt! A taky tvrdila, že se skloňuje přípona, ne koncovka a minule to říkala naopak, a když kluci napsali příklad na jednoho slova na tabuli, přesně podle učebnice a měli to správně, tak na ně začala ječet, že to maj blbě. A když jsme jí řakli, že je to v učebnici, tak se nasrala, prej to maj blbě! Jasně, že minulou hodinu to ještě bylo dobře! AŤ si políbí svou vrásčitou prdel!!
Tak se teda loučím! Papa a Dobrou noc!

Currently 0.8

2. listopadu 2011 v 16:09 | Sprotte
Ahojky bejci!
Jak se všichni máte?
Já uplně bombově! I po dnešním hrozným zkoušení ze Zemáku, mám dobrou náladu. Profesor totiž zkoušel 8 lidí a mě samozřejmě taky. Bylo to zkoušení na takový ty vrchoviny, nížiny, pahorkatiny, brázdy a pod, ale bylo jich hrozně moc, já mám popsaný 4 stránky formátu A4 v sešitě! No a odškrtávala jsem si, co umim. Jenže jsem to neztihla vygumovat a von koukal, na to, co neumim a vyzkoušel mě, právě na to. Prostě horor! Ale asi se stal zázrak nebo co, protože jsem dostala za 1, jako jediná ze zkoušených!
No tak já se jdu natáhnout na gauč s šestým dílem Upířích Deníků. Pak se ještě musím naučit na zítřejší písemku z Francouzštiny, OMG!
Mějte se!

Currently 0.7

27. října 2011 v 17:17 | Sprotte
Ahojky všichni, zrovna jsem dodělala cenky za SONMB a zveřejnila je na blogu :-) Možná jste si všimli, že mám nový dess, není nic moc, ale prozatím stačí :-D
Konečně prázdniny! Včera jsem celý den byla u kámošky (jestli to čteš Májí, tak se těš na pozdělí na Pepovi keci :-D)
No a dneska konečně na blog. Protože jsem tu dlouho nebyla, tak mám mizernou návštěvnost a navíc ani nwm, co přidávat, takže obnovím starý rubriky ve složce MOVIES a přidám info k další mým oblíbeným filmům o kterých budu psát nas blogu častěji, ale nebudou žádný rozcestníky a pod. prostě jenom rubrika a v ní články a filmy jsou tyto: Narnie, Harry Potter, Xena, Buffy, Mumie, Eragon a ještě nějaký, ale zrovna si nemůžu vzpomenout :-D
Taky bude nějaká párty, nwm kdy ale bude zaměřěná na filmy. Jo ještě Hvězdná brána! Ta tam bude taky, tu mám taky ráda :-) Takže já letím oběhnout SB... Mějte se Sprotte

P.S. To nádherné srdíčko je od Lofn, děkuji moc!

Currently 0.6

25. října 2011 v 12:23 | Sprotte
Ahojky lidi. Jak se máte? Já mizerně! Škola nic moc a navíc mi umřel děda, takže je za týden pohřeb. :( Prostě děs!
Ještěže máme prázdniny :-D No takže já jdu přednastavit nějakýčlánky :-)Na se sice dostanu každejden, ale jen na iPadu, takže nemůžu přidávat články. Te'D jsem ve škole... :-D Tak já letím... PP
Jinak vmenu je pozvánka na párty u Casion, určitě se všichni stavte! :-D

Debilita zvaná škola...

6. října 2011 v 15:36 | Sprotte
Ahojky, asi už víte, o co jde, škola škola apořád jenom škola... Kdyby jenom to... No teď jak je podzim, tak všude spadaný listí a já ho jako blbeček musím hrabat, to mě fakt namíchlo... Máme totiž tři velký parcely a ještě naší a babiččinu zahradu, takže super :-( No, každopádně jsem sem nachvíli zaskočila napsat článek, na vaše blogy chodím každý den, ale sem moc ne, protože neztíhám. Teď ještě jdu vyrobit dvoje naušnice a pak přijedou kámošky a pomůžou mi s listím... To se mám! :-D No, mám rozpracovanej dess pro Bellu a nastavím jeden dess z katalogu, ještě dneska, ale už musím letět, přidám teď cca. 2 články a pak se stavím až večer :-D Pp...

Curentlly

30. září 2011 v 19:11 | Sprotte
Ahojky SB, jak se všichni máte? Co škola? Já docela dobrý... Zítra ráno jedu na exkurzi, kterou pořádá náš učitel biologie a ZSV. Hrozně se těším! Nemůžu na PC rodiče máj hrozný keci, že jsem tam furt a přitom na comp skoro vůbec nechodím. No... Ted´ píšu z iPadu a tam mi nějak nejdou vkládat obrázky, ještě se na to kouknu. Tak já zase letim, mi totiž stěhujeme a musíme furt uklízet. Mějte se všichni krasne. Ještě jdu obehnout Affka. Pp

Doma! Doma! Doma!

24. září 2011 v 19:02 | Sprotte
Ahojky lidičky! Jssem domááá! Anglie byla úžasná! Moc se mi tam líbilo, a ještě bych zůstala :-D Pokud vás zajímá, jaký to bylo v Anglii, čtěte dál...

Po nekonečné, unavující cestě autobusem doprovázené neustálým chrápáním a chrochtáním mé kamarádky jsme dorazili do Francie. (Na benzinkách v Německu, Belgii, Francii a Nizozemí jsme asi 5x navštívili pánské toalety, protože na Dámách bylo plno :-D ) Do Anglie jsme se dostali trajektem. V půli cesty letěl kolem našeho trajektu racek a jeden kamarád zaječel: "Hele kachna!" No sranda... Druhý den jsme se konečně! dostali do Anglie a jeli jsme rovnou do Bathu, do římských lázní a měli jsme rozchod. (Háh! Sama jsem nám objednala zmrzku a muffin! Borka co?!) A večer jsme jeli do rodin. Zchytali jsme hrooozně fine rodinu, paní byla malířka, ten pán kuchař, jedna dcera DJka a druhá hraje rugby za Anglii. :-D Takže supeeer! Třetí den jsme měli školu a pak jsme jeli do Wells. Čtvrtý den zase škola a potom Bristol a parník Great Britain, to byla booomba! Čtvrtý den škola a potom prohlídka Cheddar Caves. Možná už jste o tom slyšeli, ale mají tam jeskyni a ta je inspirovaná, držte se! Tolkienem!!! Takže tam byby skřeti, Galadriel, Sauron a drak z Osamělé hory. Bohužel jsem měla vybytej foťák, to je k vzteku co? Ale mám pohlednici s drakem :-D Šestý den byla poslední škola a pak Stonehenge. Nwm, jesi jste u Stonehenge někdo byl, ale tak 100 metrů za ním je dálnice, musím říct fůůůůj! A jeden jeden kámoš se vytasil s bombovou větou: "To ti neandrtálci nemohli postavět ty šutry kousek dál od dálnice?" Výtlem! No a 7 den jsme jeli brzy ráno do Londýna a celý den jsme strávili v Londýně. Domů jsme přijeli 8 den. V Anglii se mi mooooc líbilo. Jeli jsme se společností Student Agenci a všem musím doporučit! Tak kdyby chtěl někdo vidět fotky, tak Celý článek:D Jo a já jsem ta bruneta, uprostřed většinou jesi to chcete vědět :-D

Blázinec

5. září 2011 v 13:35 | Sprotte
Ahojky všichni. Jak se mááte? Já teda hrozně! Dneska jsme dostali rozvrh, a tak magorský hodiny jsem už dlouho neměla! Máme dvě odpoledky, to mě docela naštvalo, protože kvůli nim asi nebudu stíhat karate! Tak jsem dost solidně nasra... naštvaná :-) No, píšu povídku to Přání. Dneska jsem celou ruštinu vymýšlela první větu z pohledu toho třetího. No tak Lofn, Majko, Casion, Tajemná Elfko a Barunko moc vám všem děkuji za chválu povídky! Dneska přidám další část. :-) Bude to trochu milostný trojúhelník, Evelyn, to je hlavní postava, je zabouchnutá do jedné osoby a do Evelyn je zabouchlá jiná osoba, zrovna ta "třetí". No snad to pochopíte. Zítra nevím, jak budu ztíhat, protože mám karate, tak snad se stavím :-D A teď letím přidávat. Jo a ještě ty Sister Site. Mám dva: Lofn a Majku. Holky v menu pod nápisem Siter site je Smíšek a Pipin, když na ně kliknete, tak se dotanete na své blogy, každá je jeden z nich. :-D

Doma...

2. září 2011 v 13:51 | Sprotte
Ahojky, tak jsem konečně doma. Dneska jsme měli jenom 3 hodiny, to bylo fine a v pondělí máme taky tři: Anglinu, Ruštinu a ZSV :D U nás na škole je novej učitel a holky řikali, že je hrozně hezkej, tak se na něj musím zajít podívat :D :D
Tak já jdu zase přidávat. Jo a otevřela jsem rubriku Designy na objednávku, tak si můžete objednat. V menu je odkaz :D

Rozjezd

1. září 2011 v 14:12 | Sprotte
Ahoj zlatka. Tak jsem zpátky musím přiznat, že se mi po blogu a po vás stýskalo. Tak dneska první školní den. :D Nechala jsem se ostříhat a ani moje nejlepší kamarádka mě nepoznala :D No to je vedlejší. Co vy a váš první školní den v tomto roce?
Do jaké jste vlastně nastoupili třídy. Tak jste si možná všimli nového designu. Dala jsem ho sem, a teď jdu psát. Dám nějakou recenzi knížky a nějakej film a pak přidám fotky LOTR a asi soutěž. Tak zatím :D

Velká omluva!

15. srpna 2011 v 8:33 | Sprotte
Ahoj SBí a ostatní. Chvi se Vám všem omluvit, že jsem tu teď pár dní nebyla, ale neměla jsem čas, mamka odjela na týden pryč a v Sobotu se vrátila, takže jsme vybalovali ( 10 kg čokoládových bonbonů a 7 kg různých sušenek k čaji! Mňam!) a pak jsme celý dům uklízeli, když už jsem zapla počítač, přišel taťka, že sem celej den furt jenom na PC, a že to mám okamžitě vypnou a radši pomoct mamce. To slovo "pomoct" už nenávidím! Mamce furt "pomáháme" děláme všechno za ní a ona pak řekne, že by nás nezabilo třeba vyndat myčku, že ona musí dělat všechno a furt a my nic! Tak to dost nasralo a včera jsem se s máti pohádala, ječeli jsme na sebe snad půl hodiny. Ale mě je to jedno. Takže jsem se na PC dostala až dneska, když jsou všichni v práci. Jdu oběhnout SB a ještě přidám nějaký článek :-D

Currently 0.4

10. srpna 2011 v 12:22 | Sprotte
Ahojky, zrovna jsem se vrátila z Ledče. Byla jsem se svojí nejlepší kámoškou v knihovně a pak na pizze. Tak jsme pokecali. Jako vždycky, jsem šla do knihovny vrátit knížky a dneska jsem se překonala a odnesla jenom deset. Dycky jich táhnu minimálně 20 a dalších 20 si půjčím. No dneska jsem si půjčila jenom JEDNU! To je můj osobní rekord. :D
No tak jsem pak šla na vlak a měla jsem ještě hodinku čas, tak jsem si sedla do cukrárny a se zákuskem jsem začala číst. Ta knížka je nááádherná! Hrozně se mi líbí! Tak sem dám málé info o ní. Bude v dalším článku. A co vy? Jak se máte? Je u vás taky tak hnusné počasí?

Currently 0.3

5. srpna 2011 v 17:40 | Sprotte
Tak jsem ještě udělala jeden rozcestník a zmenila ikonku "Pán prstenů" v menu na klikací. Taky mám novou klikačku od Charmed-ky.Pavly, za kterou moc děkuji! Tak se můžete kouknout. No amyslím, že rozcestník u LOTR se mi povedl, ale posuďte sami :D
Tak já jdu přidat něco o parodii Pár Pařmenů... :D

Currently 0.2

2. srpna 2011 v 20:31 | Sprotte
Ahojky SBí, zrovna jsem se vrátila ze zahrady. Sekaly jsme a pak jsem ještě vobracela seno, plela jahody a řezala jeden strom. Asi se z toho zblázním. Aspoň, že už je venku hezky aseno bude moc uschnout. Ukecávám totiž taťku, aby mi koupil vlastního koně a myslím, že se mi vede, takže možná budu mít koníka! :-D
Promiňte, že jsem dneska nic nepřidala, ale od rána jsem byla venku a makala :D
A co, jak se máte vy? Co děláte celý den?
Nwím, jak budu přidávat zítra, protože asi pojedem do Prahy, ale doufám, že ne. Vůbec se mi nechce! Radši bych šla jezdit na koni :D
No nic, postoupila jsem do třetího kola v soutěži o nej celebritu, tak jsem vás chtěla poprosit, abyste mi hlásly, díky moc a každý hlas oplatím!

Hlasujte Tady pro Elenu s Emmou Watson! Díky moc :D

Currently 0.1

29. července 2011 v 8:53 | Sprotte
Tak jsem dodělala to menu, to jsem ráda a přidala jsem novou věcičku. Je to Módní Policie. Vždycky bude uplně dole v menu a vy tam budete hodnotit vzhled lidí, tentokrát jsem vybrala Liv v krásných modrých šatech :D Tak prosím všichni hlásněte! :D
Jinak, ale nejsem první, kdo si stěžuje, nejdou mi vkládat komentáře, jenom přes Explorer, a ten já nepoužívám. No, ale stejně. A taky mi blbnou články, chtěla jsem jeden přednastavit- postřehovku, ale hned mi to zveřejnilo, takže jsem jí mázla a přidám až dýl. No mě už z toho hrabe!

Konec Rozcestníků!

25. července 2011 v 17:05 | Sprotte
Tak už můžu slavit! Mám hotové rozcestníky! Jsem tak ráda! Už tři hodiny tu sedím u počítače, krk uplně ztuhlej a bolej mě nohy :-D Asi vyrazím na koně. Zrovna včera jsem byla jezdit a vzala jsem sebou foťák, tak se dávám pár fotek, které jsem vyfotila. Jsem to já na koni :-D Prosím nelekněte se! Na vlastní zodpovědnst se můžete podívat do Celého Článku na fotky
Mám tam takovej magorskej culík, ale kolem koní věčně lítaj mouchy a ty se neuvěřitelně špatně vyčesavaj z vlasů :D↓
 
 

Reklama