Květen 2012

Nový design- Hermiona

30. května 2012 v 18:45 | Sprotte |  O blogu
Ahoj všichni! Tak jak jste si možná všimli, mám nový dess. Tentokrát je fialový (moje oblíbená barva).
A je s Hermionou. Tak snad se vám bude líbit :)
Noha už je mnohem lepší, skoro už normálně chodím. No, ale dneska mi moje geniální sestřička spálila ruku. Kráva blbá! Prej já na ní: "Podej mi kulmu." Ona si totiž zrovna kulmovala vlasy a tak mi tu kulmu strčila do ruky přímo tim vařícím do dlaně! Málem jsem ji zabila!

Stills s01 e02

28. května 2012 v 16:02 | Sprotte |  Mn- Stills 1
Ahoj :) Mám tu pro vás další Stills fotky. Tentokrát z druhého dílu první série seriálu Merlin. Jako vždy nesmí chybět moje oblíbená Morgana :) Jinak tenhle díl je skvělej, mě se moc líbí ti hadi :)
Počet fotek: 8
Více fotek v celém článku...

Zase otravuju...

27. května 2012 v 16:32 | Sprotte |  Currently
Ahoj všichni :-)
Jak se máte? Já strašně. Noha mi otekla a při každým došlápnutí bolí. To je taky prasárna, propíchnout si sval...
No nic, zase odbočuju :DDD
Moje nejlepší kamarádka je v soutěži o kosmetiku a čekají ji ještě dvě kola. Poprosila mě, jesi bych jí nepomohla sehnat hlasy a tak teda píšu sem vám.
Prosím hlasněte pro ní na odkazu níže.
Tohle je opravdu předposlední otravování a příští týden bude poslední...
Hlasy ráda oplatíma nejen já, ale i Belinda :-)

Hlasuj pro Belindu TADY!


A jak si užíváte víkend? Těšíte se do školy?

Tak jsem invalida...

26. května 2012 v 16:16 | Sprotte |  Currently
Ahoj lidi, tak je ze mě invalida...
Zrovna jsme pracovali v domku na zahradě. Na půdě bylo spoustu latěk. Já zrovna rovnala nářadí do takové veliké truhly, když ségra zaječela: "Hele kotě!"
Vyskočila jsem do vzduchu a zase dopadla na zem a nohou mi projel čtyřcentimetrový hřebík. AU!! Já tam začala ječet! Twl! Ta noha začala krvácet jako prase, takže jsem se belhala dolu za babičkou. Ona je totiž doktorka, takže mi nohu hned ošetřila, ale teď když došlápnu, tak mi svalem projede taková bolest. No to je fakt něco! A když mi bbička tu nohu ošetřila, tak mamka na mě: "Tak jdeme pacovat na zahradu!"
To už je moc! Já tam málem vykrvácím a ještě mám jít makat?! Takže jdu otročit, zatím se mějte...

Stills s01 e01

24. května 2012 v 18:54 | Sprotte |  Mn- Stills 1
Tak tady jsou první Stills fotky ze seriálu Merlin. Mám v počítači uložené stillsky z první a druhé řady, takže se máte na co těšit :) Opravdu jsem si tenhle seriál oblíbila a nejenom proto, že tam hraje herec z Buffy přemožitelky upírů.
Znáte tenhle seriál? Koho máte nejradši? (Já mám ráda Morganu :D A pak samozřejmě Merlina, Artuše a Gaiuse)

Počet fotek: 8


Merlin na blogu!

24. května 2012 v 16:39 | Sprotte |  O blogu
Ahoj všichni! Jak se máte? :) Já docela dobře. Tenhle týden máme u nás na gymplu maturity, takže je to pohodička. Málo předmětů nebo volno :DD
no, nedávno (asi předevčírem) jsem si na Facebooku psala s mým senzačním SB Casion a ta mi doporučila seriál Merlin.
Hned jsem tedy začala stahovat a musím říct, že jsem si tenhle seriál hrooozně oblíbila. Já měla odjakživa ráda knížky, pohádky a pověsti o Merlinovi a králi Artušovi hrozně ráda a tohle je dokonalý ztvárnění. Senzační role, senzační příběhy!

A tak jsem se rozhodla přidat seriál Merlin i na tenhle blog :-)

Včera jsem udělala rozcestníky a všechno připravila a dneska už můžu přidávat :)
A všem, co Melina ještě neviděli, vřele doporučuji :D


Pan Tumnus

22. května 2012 v 17:47 | Sprotte |  James McAvoy role pan Tumnus
Pan Tumnus byl faun, který žil v Narnii za vlády Bílé Čarodějnice. Lucinka potkala pana tumnuse hned při své první nechtěné cestě do Narnie. Pan Tumnus byl od pasu nahoru člověk, ale nohy vypadaly jako kozí. Srst na nich byla černá a lesklá a místo chodidel měl kozí kopýtka a (čehož si Lucinku zpočátku nevšimla) měl ocas. Kolem krku nosil červenou vlněnou šálu a načervenalá byla i jeho kůže. Obličejík měl zvláštní, krátkou špičatou bradku a kudrnaté vlasy, ze kterých vyrustaly dva růžky, na každé straně čela jeden.
Zpočátku chtěl Lucinku vydat Bílé Čarodějnici, jak bylo rozkazem, ale tu dívku si oblíbil a pomohl ji bezpečně se dostat domů. Kvůli Edmundově prostořekosti byl pan Tumnus zatčen a proměněn Bílou Čarodějnicí v kámen. Zachránil ho Aslan spolu s Lucinkou a Zuzanou a společně pak vyrazili do války. Byl velmi milý a přátelský a ukázal s ejako skutečně věrný přítel.

Prosím hlasujte :)

21. května 2012 v 16:03 | Sprotte
Ahoj, ano už zase otravuju s hlasovám :-)

Nejspíš už vám to leze krkem, ale ospravedlňuju se, že to není soutěž,ve který bych soutěžila já, nýbrž moje nejlepšíkámoška. Je to druhé kolo soutěže o kosmetiku a bude trvat jenom týden. Takže bych vás ráda poprosila, abyste hlásli pro Belindu.

Hlas ráda oplatím ;) Stačí napsat do komentářů :-D

Hlasuj pro Belindu TADY


Aragorn- Buttonky

20. května 2012 v 17:30 | Sprotte |  PP- Grafika
Nedávno jsem udělala pár buttonků s Pánem Prstenů. Jenom jsem to zkoušela, ale hrozně mě ty buttonky chytily :D
Když budete chtít, klidně je můžete někde použít např. ve článku a pod., ale musíte uvést zdroj :-)


Bělohřívák

18. května 2012 v 18:13 | Sprotte |  Zvířata


Rohanský kůň z Komoňstva. Za Války o Prsten na něm jezdil rohanský král Théoden. Nesl svého pána do bitvy u Hlásky.

V Bitvě na Pelennorských polích byli oba zabiti Černokněžným králem.


Na jeho hrobě je vytesáno v jazyku Gondoru i Marky:

"Věrný a přece pána svého zhouba,

Bělohřívák rychlý rohanských stád chlouba."

Dokonalý svět- Seriál

15. května 2012 v 18:28 | Sprotte |  seriály
Ahoj všichni! Jak se máte?
Já docela dobře, takže přináším další seriál do složky doporučených.
Tentokrátje to Dokonalý svět! Nemá sice nic společného s Fantasy, ale i tak ho sem musím dát. Je to jeden z nejlepších seriálů.
Děj se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Hraje tam spoustu nejlepších Českých a Slovenských herců a hereček.
Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. "Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter," sdělila Jitka Čvančarová. "Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě".
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše - citlivá a zranitelná. a hraje ho Vojta Dyk!
Určitě se na seriál podívejte. Je vážně senzační... :) A tady ještě koukněte na videjko z filmu. Jsou to hlášky Michelle↓

Portrét 0.1

13. května 2012 v 17:45 | Sprotte |  About me
V poslední době jsem se dala na portrétování. Sice mi to ještě moc nejde, ale první pokusy :-) Takže tady dávám jeden můj obrázek, je to portrét nějakýho muže. Nwm, kdo to je, ale snad se vám bude obrázek líbit :)
Jinak si dole můžete všimnout mého "Uměleckého podpisu" :DDD

Avatary Mumie 0.1

13. května 2012 v 16:56 | Sprotte |  M- Grafika
Vůbec nevím, co přidávat, tak sem dám aspoň pár avataru z filmu Mumie. Snad se vám budou líbit :-)

Mr. ČTI-WO a Parodije na J. K. Rowling

10. května 2012 v 20:18 | Sprotte |  HP- Videa¨
Já se asi po... smíchy!
Jeden z mých oblíbených herců a zpěváků Vojta Dyk natočil se svojí skupinou senzační klip.
8. dubna 2011 odstartoval projekt Čtení pomáhá, který má za cíl navést děti a mládež na cestu ke knihám a pomoci těm, kteří to potřebují. Je to charitativní projekt a můžete se do něj zapojit všichni. Více informací najdete na stránkách
http://www.ctenipomaha.cz/ Můžete se tam zapojit do soutěže, vyplnit testík o knížce, kterou jste přečetli a získat tak Kč, které hned věnujete nějaké charitě z výběru. Mají tam senzační knížky, Hraničářova učně, Pána Pstenů, Harryho Pottera, Egypťana Sinuheta, My děti ze stanice ZOO no a spooooustu dalších senzačních knížek. Určitě se podívejte.

Ale teď proč píšu tenhle článek. Pustila jsem si video od Nightwork, směju se, baštím a najednou koukám: Blondýna přivázaná u sloupu a říkají tam něco na způsob: "Zůstala jediná spisovatelka..."
Začnu se smát: "Byla by sranda, kdyby to byla Jo."
A ve videu: "J. K. Rowlingová!"
To mě dostalo, ale u videa jsem se mohla potrhat smíchy!
Byl tam jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků Vojta Dyk, moje neoblíbenější spisovatelka J. K. Rowling a parodie na mého nejoblíbenějšího superhrdinu Batmana!

Takže pamatujte: "Sexy mozek můžeš mít, čtení bude módní hit!"

Takže doporučuju zkouknout. Kdyby video nešlo spustit, tady je odkaz↓
http://www.youtube.com/watch?v=e0c4Kko2zH0&feature=player_embedded


HP6- Animace

10. května 2012 v 19:51 | Sprotte |  HP- Grafika
Tak nedávno jsem se nudila a udělala jsem pár animací z Harry Pottera 6. Jsou to obrázky z dobrých scém, moc se mi líbí ta scénka Harryho, když vypil Tekuté štěstí, je takovej vožralej... :DDD
A nemohla jsem odolat a uděla jsem i animku s Neporušitelným slibem Severuse, tedy přesněji řečeno, jeho a Narcisiny ruky. A vždycky jsem umírala smíchy, když Harry předváděl ty Aragogovi tesáky. Hrozně se u toho šklebí :DDDD
Ale tak tady jsou, snad se vám budou líbit :-)

Více animací v celém článku↓↓

Thomas Brezina: Šíleně divocí andílci

7. května 2012 v 18:17 | Sprotte |  Doporučuji
Tak už tu dlouho nebylo doporučení na nějakou knížku, co? Tímhle článkem bych to chtěla napravit. Jelikožjsem dneska na blogu mého senzačního SB Casion uviděla článek o thomasovi Brezinovi, nemohla jsem odolat a musela jsem sáhnout do knihovničky a znovu si prohlédnout nebo pročíst některé knížky od Thomase. A nakonec mě napadlo, žesem dám jako doporučení právě Šíleně divoké andílky od Thomase Breziny...
Mě tyto knihy upoutaly názvem, no kdo by odolal knížce, na jejíž obálce je nápis LÍBAT ANDĚLY JE NEBEZPEČNÉ?

Hlavní hrdinkou je 13-ti letá Vicky. Bydlí v rozvrácené rodině a spolu se svými kamarádkami Nessou a Glorií založí agentutu Šíleně divocí andílci, která bude řešit problémy s láskou. Děvčata fotila sochu černého anděla na hřbitově na plakát k jejich agentuře a Vicky nemohla odolat a sochu políbila. Čirou náhodou se jí povedlo sochu rozbít a největší překvapení pro ni bylo, když zjistila, že to není pouhá socha, nýbrž anděl Azraek, který azchraňouval lidi před smrtí. (Ty lidi, kteří ještě zemřít nemají). A jak asi Vicky zareagovala, když zjistila, že se Azraelovi schopnosti a povinsti teď přesunuli na ní?
Díky nově nabitým schopnostem se mohla Vicky stát neviditelnou a cestovat z místa na místo. Tyto schopnosti využívala pr práci v agentuře. Přebírá zodpovědnost nad původním Azaelovým úkolem a zachraňuje lidi, všechno se však zkomplikuje, když na scénu vztoupí tajemný chlapec, který si říká Bílý. Je to Vickyin nepřítel, ale lásce zkrátka neporučíš, ikdyž se Vicky hodnou chvíli bránila. Bílý Vicky zamotá hlavu a ona udělá vše proto, aby o něm zjistila co nejvíc. Později do děje vstoupí další Anděl, dívka, a Vicky neví komu věřit, zda andělovi nebo svému nepříteli?
Rozhodně tuhle sérii doporučuji. Nejenom, že Vicky řeší (poloviční) andělské problémy, ale musí si poradit se svojí nevlastní matkou a celou trhlou rodinou a ředitel školy se snaží zjistit, kdo jsou Šíleně divocí andílci, aby jim mohl jejich práci zakázat. No, pokud na Šíleně divoké andílky někde narazíte (knihovna, knihkupectví...) tak neváhejte a sáhněte po nich. Ikdyž je to příběh o hooodně mladé dívce, tak vás to tak vtáhne do děje... No nemám slov.

Helga z Mrzimoru

6. května 2012 v 8:00 | Sprotte |  Mrzimor

Obrazek

(Helga Hufflepuff)

Mrzimor (anglicky Hufflepuff) je kolej Bradavické školy čar a kouzel v knihách o Harrym Potterovi od spisovatelky J. K. Rowlingové. Barvy Mrzimoru jsou černá a žlutá. Erbovní zvíře je jezevec.
Pojmenování, dědicové a jejich předměty
Mrzimor se jmenuje podle své zakladatelky Helgy z Mrzimoru. Což ukazuje na to, že Mrzimor je nějaké místo či kraj. Co se týče dědiců, není znám žádný, který by žil v době, kdy se odehrává příběh knih. V šesté knize je ovšem zmíněna Hepziba Smithová, co by dědička. Též je tam ovšem uvedeno, že byla zabita lordem Voldemortem. Jediný předmět, který je znám jako bývalý majetek Helgy z Mrzimoru, je pohár, který vlastnila právě Hepziba Smithová a který ji ukradl Voldemort, aby z něj udělal jeden ze svých viteálů (horcruxů).
Špatné a dobré vlastnosti mrzimorských
Źáci Mrzimoru se vyznačují morální čestností, upřímností a pracovitostí.
"Nebo tě čeká Mrzimor: máš jejich mravní sílu, jsou čestní a vždy ochotní, přiložit ruku k dílu" (Moudrý klobouk; Harry Potter a Kámen mudrců, str. 113)
Mezi chyby mrzimorských patří nepříliš velká odvaha a poměrný nedostatek inteligence.
"Každej říká že v Mrzimoru jsou samí trumberové…" (Hagrid; Harry Potter a Kámen mudrců, str. 79)

Salazar Zmijozel

5. května 2012 v 17:17 | Sprotte |  Zmijozel

Obrazek

(Salazar Slytherin)

Salazar Zmijozel (v originále Salazar Slytherin) pocházel podle Moudrého klobouku "z temných blat a močálů", které se ztotožňují s mokřady ve Východní Anglii, a zpočátku byl dobrým přítelem Godrika Nebelvíra. Salazar chtěl, aby se žáci vybírali jen z čistokrevných kouzelnických rodin, což vedlo k rozkolu mezi ním a ostatními třemi zakladateli. Nakonec Bradavice opustil, zanechal však po sobě památku v podobě Tajemné komnaty, kterou směl v budoucnu otevřít jen jeho dědic. Salazar měl minimálně jedno dítě (z nějž pochází rod Gauntů). Autorka Joanne Rowlingová se pro jeho jméno pravděpodobně inspirovala portugalským diktátorem z let 1932 - 1968, Antóniu de Oliveira Salazarovi.
Zmijozel (Slytherin) je jedna ze čtyř kolejí v Bradavické škole čar a kouzel. Byla založena Salazarem Zmijozelem. Kolejními barvami Zmijozelu jsou zelená a bílá, jejich zvířetem je had. Kolejním duchem je Krvavý baron. Zmijozel je často popisován jako "kolej zlých čarodějů", ve skutečnosti ne všichni ze Zmijozelu jsou zlí - vlastnostmi, které je spojují, jsou ctižádost a "nebýt dobrý, když z toho neplyne zisk". Všichni žáci Zmijozelu by měli být alespoň z jedné strany potomky čistokrevných kouzelnických rodin. Společenská místnost Zmijozelu se nachází v podzemí a působí ponuře.
Citáty Moudrého klobouku
"Nebo to bude Zmijozel, kde nastane tvá chvíle - ti ničeho se neštítí, by došli svého cíle." (Harry Potter a Kámen mudrců. s. 112)
"…a z temných blat a močálů zchytralý Zmijozel." (Harry Potter a Ohnivý pohár)

Akromantule

4. května 2012 v 15:52 | Sprotte |  Kouzelní Tvorové
Akromantule je nestvůrný osmioký pavouk, který je schopen lidské řeči. Pochází z Bornea, kde obývá oblasti neprostupně džungle. K jeho charakteristickým znakům patří husté černé chlupy, jež pokrývají celé jeho tělo, velké rozpětí nohou, které v některých případech dosahuje až patnácti stop, klepeta, která zřetelně a hlasitě cvakají, je-li akromantule vzrušená nebo rozzuřená,a jedovatý sekret. Akromantule je masožravá a dává přednost větší kořisti. Na zemi splétá pavučiny kopulovitého tvaru. Samičky jsou větší než samečci a jsou schopny naklást najednou až sto vajec; ta jsou měkká a bílá a dosahují velikosti plážových nafukovacích míčů. Mláďata se z vajec vyklubou po šesti až osmi týdnech. Vejce akromantule jsou odborem pro dohled nad kouzelnými tvory zařazena do kategorie A neobchodovatelného zboží, což znamená, že jejich dovoz či prodej se trestá přísnými pokutami.
Podle oficiálního názoru vyšlechtili tohoto tvora kouzelníci, pravděpodobně za účelem ochrany svých obydlí či skrytých pokladů, jak tomu s kouzelně vytvořenými obludami často bývá. Navzdory své téměř lidské inteligenci je akromantule nevycvičitelná a pro kouzelníky i mudly představuje velké nebezpečí.
Pověsti o tom, že byla založena kolonie akromantulí ve Skotsku zůstávají neověřené.

Čarodějka z Redmontu- 7. kapitola

3. května 2012 v 6:56 | Sprotte |  povídky
Tak je tu zase další kapitola!
Tahle je moje dílo, ale zveřejnila jí Casion.
Doufáme, že se vám naše povídka bude líbit, že přečtete dalši kapitolu a zanecháte komentáře :-)
Jinak tuhle kapitolu věnujeme všem lidem, co nám udělali reklamu u sebe na blogu. Díky! Jsme vám moc vděčné :)

No, tak čtěte, čtěte :)

Přečti si 7. kapitoluHlásněte prosím :-)

2. května 2012 v 16:51 | Sprotte |  Currently
Ahoj lidi, jak se dneska máte?
Bohyně, to byl zas den! No asi si říkáte, co zase otravuju s hlasováním, ale tentokrát to není pro mě.
Chtěla jsem vás všechny poprosit, abyste hlásli mojí nejlepší kámošce v soutěži.
Okaz je na konci článku. Jin ak je to soutěž o kosmetiku a já bych moc chtěla, aby moje kámoška vyhrála.
:D To asi nezvládnu bez vaší pomoci, co? :DD
No, jinak ještě dneska přidám druhou kapitolu Harryho Pottera jinak Aneb V hlavní roli Smrtijed.

Tak prosím hlasujte pro Belindu TADY


Díky moc, jinak já i Belinda rádi hlas oplatíme :-)

A ještě jsem si vzpoměla, že mám v plánu, dát sem takovou Videozpověď, no brzo o tom napíšu :)

Helena- Scany 0.1

2. května 2012 v 8:00 | Sprotte |  Mocní Kouzelníci
Tak tu pro vás mám scany z časopisu Style, pro který Helena nafotila senzační fotky! Jsou vážně povedený :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový design- The mummy

1. května 2012 v 19:50 | Sprotte |  O blogu
Jak jste si možná všimli, tak mám new dess. Ano, už zase :D Ale co :-)
Tak dess je zase s Mumií.

Použila jsem podle mého názoru, hezké barvy :) Jinak po dnešku jsem mrtvá.
Hrozně mě bolí břicho od toho, jak jsem se smála. Eámanë by věděla :D ("do Hajzlu")
Tak pište, jestli se líbí :)

Tipovačka 0.1

1. května 2012 v 15:40 | Sprotte |  PÁRTY
Tak je tu tipovačka.
Vaším úkolem je uhodnout, jakou písničku vylosuju...Poznávačka 0.2

1. května 2012 v 15:30 | Sprotte |  PÁRTY
Tak tady je další senzační film o lásce a vy musíte uhodnout jeho jméno. Jako nápověda je tu upravený obrázek, takže pište, jak se film jmenuje :)

Pište do komentářů...


Láska je Láska- Lucie Bílá

1. května 2012 v 15:20 | Sprotte |  PÁRTY
Tak zase jedna písnička. Tuhle zbožňuju :) Je od Lucky Bílé. Tak snad se bude líbit :D

Guess What

1. května 2012 v 15:10 | Sprotte |  PÁRTY
Tak po dlouhé době je tu zase soutěž Guess What. Pište do komentářů, jaké slovo je na obrázku. Je to docela lehký, takže myslím, že to zvládnete :)

Tak pište :)

Jaká píseň?

1. května 2012 v 15:00 | Sprotte |  PÁRTY
Tak pro zajímavost mě napadlo, dát sem takovou soutěž... Napíšu část textu nějaké známé písničky a vy budete hádat, co za písničku to je. Tahle je opravdu známá a slyšel jí učitě každý, takže stají jen pozorně číst...

Do komentářů pište jméno písničky + autora. Kdo ví, tak i film, kde se písnička vyskytuje :-)

...Every night in my dreams
I see you, I feel you,
That is how I know you go on

Far across the distance
And spaces between us
You have come to show you go on

Near, far, wherever you are
I believe that the heart does go on
Once more you open the door
And you're here in my heart
And my heart will go on and on

Love can touch us one time
It last for a lifetime
And never let go till we're gone...

Přiřazování

1. května 2012 v 14:50 | Sprotte |  PÁRTY
Tak je tu další soutěž. :D Vaším úkolem bude přiřadit k sobě slavné páry. Vždy jde k sobě jedno písmeno a jedno číslo, tak snad si poradíte :-)

Čísla jsou muži:
 1. Romeo
 2. Clyde
 3. Adam
 4. James
 5. Brad
 6. Ron

Písmena jsou ženy:

a. Bonnie
b. Lily
c. Eva
d. Hermiona
e. Julie
f. Angelina

Postřehovka 0.2

1. května 2012 v 14:40 | Sprotte |  PÁRTY

Tak rychlá otázka:

Z jaké filmu je písnička Way back into Love?

Písničku jste si mohli poslechnout v předešlém článku :) Beru první 4 :D

Way back into love

1. května 2012 v 14:32 | Sprotte |  PÁRTY
tak tady je první párty písnička. Jmenuje se Way back into Love. Určitě ji všichni znáte, protože je ze známého filmu, ale otom později. Písničku nazpívali Hugh Grant a Haley Bennett. Tak tady je...

Poznávačka 0.1

1. května 2012 v 14:22 | Sprotte |  PÁRTY
Tak :) Vaším úkolem je napsat, co za film je na obrázku. Pokud víte, můžete připsat i, jak se jmenují hlavní postavy (popř. herci), kteří jsou na fotce. Aby to nebylo jednoduché, trošku jsem si s fotkou pohrála, ale nwm no, mojé ségra to koamžitě poznala :-)

Postřehovka

1. května 2012 v 14:17 | Sprotte |  PÁRTY
Takže je tu postřehovka. Pište do komentářů slova:

NEVĚSTA

Beru první tři!

Bleskovka 0.1

1. května 2012 v 14:03 | Sprotte |  PÁRTY
Tak tu máme první Májovou bleskovku. Týká se nejslavnějších zamilovaných párů, tak snad budete odpovědi vědět :D Odpověd pište do komentářů... Když něco nebudete vědět, tak prostě tu odpověď vynechte :-)
 1. Jak se jmenuje spisovatel, který napsal příběh dvou (snad nejslavnějších) milenců Romea a Julie?
 2. Koho si vzal za ženu Kaspian z Letopisů Narnie? (Ten Kaspian, kterýmu Pevensiovi pomáhali na trůn)
 3. Napiš tři filmové páry, libovolné
 4. Do které dívky se Harry Potter poprvé zamiloval?
 5. Jak se jmenovala celým jménem manželka Aragorna (z Pána Prstenů)

Párty začíná!

1. května 2012 v 14:02 | Sprotte |  PÁRTY
Tak je to tady :-) Začíná nám párty.
Mám přednastavený nějaké soutěže a písničky a doufám, že se vám tu bude líbit.
Ceny dodám co nejdřív a nezapomeňte že se vybírrá absolutní vítěz párty :D