Únor 2012

HU hlášky- kn02 kap1

29. února 2012 v 18:43 | Sprotte |  hlášky
Tak je tu po dlouhé době zase jena z mých oblíbených hlášek :-) Tady fakt nemůžu z tý Haltový ironie. Uplně si ho dokážu představit, jak tam sedí a vysmívá se...

I Will pokýval hlavou a stejně vážně pravil: "A uvězníme Morgarathovo vojsko v průsmyku."
Gilan se trochu natočil, aby nebylo vidět, jak se baví. Napadlo ho, jestli v době, kdy sám byl učněm, se také snažil napodobovat Haltovo chování, a usoudil, že nejspíš ano.
"Naopak," vysvětloval Gilan. "Jakmile bude armáda na místě, má Duncan v úmyslu se stáhnout, pak ustoupit na připravené pozice a nechat Morgaratha vyjít na pláně."
"Nechat ho?" Willovi překvapením přeskočil hlas. "Copak se král zbláznil? Proč by…"
Uvědomil si, že oba hraničáři se na něj dívají, Halt s jedním obočím pozdviženým a Gilan s potutelným úsměvem v koutcích úst.
"Já myslel jen…" Zaváhal, nebyl si jistý, jestli zpochybňování králova zdravého rozumu nemůže znamenat zradu. "To není urážka, nic takového. To je jenom -"
"Ale ne, krále by určitě neurazilo, kdyby se dověděl, že obyčejný hraničářský učeň si myslí, že se zbláznil," mínil Halt. "Králové takové věci obvykle poslouchají rádi."

Azog

29. února 2012 v 16:56 | Sprotte |  Skřeti
Skřetí král Morie. Panoval tlupám v nitru staré trpasličí říše Morie. Byl to mimořádně velký a obtížný skřet, snad ze skurut-hai, plemene skřetích vojáků. Byl odpovědný za vraždu a zohavení trpasličího krále Thróra v roce 2790 Třetího věku. Tato vražda vedla k Válce mezi trpaslíky a skřety a v roce 2799 k poslední Bitvě v Azanulbizaru, v níž byli skřeti rozdrceni. Dáin Železná noha pomstil zohavení Thróra tím, že Azoga sťal a uťatou hlavu nabodl na kůl.

Zapovězený les

29. února 2012 v 14:28 | Sprotte |  HP místa
Zapovězený les je nebezpečný tmavý les, který ohraničuje pozemky Bradavic. Vstup do něj je studentům zakázán, kromě hodin péče o kouzelné tvory nebo jiných zvláštních příležitostech jako jsou školní tresty, protože se v něm nacházejí se v něm tvorové jako kentauři, jednorožci, testrálové, akromantule (Aragog), trollové. Byl do něj také vypuštěn Chloupek po z ničení Kamene mudrců a byl také domovem Hagridova bratra Drápa.
Pán Prstenů

29. února 2012 v 14:06 | Sprotte |  PP- Knihy
DÍLY↓
The Lord of the Rings:
The Fellowship of the Ring
Rok vydání knihy: 1954
Rok českého vydání knihy: 1990
Rok vydání filmu: 2001
Normální verze: 178 minut
Prodloužená verze: 208 minut
Film ke stažení: TADY
Knížka ke stažení: TADY
The Lord of the Rings:
The Two Towers
Rok vydání knihy: 1954
Rok českého vydání knihy: 1991
Rok vydání filmu: 2002
Normální verze: 178 minut
Film ke stažení: TADY
Knížka ke stažení: TADY

..::Návrat krále::..
The Lord of the Rings:
The Return of the King
Rok vydání knihy: 1955
Rok českého vydání knihy: 1993
Rok vydání filmu: 2003
Normální verze: 200 minut
Film ke stažení: TADY
Knížka ke stažení: TADY

The Hobbit,
or There and Back Again
Rok vydání knihy: 1937
Rok českého vydání knihy: 1979
Rok vydání filmu: asi 2012
Normální verze: není známo...
Film ke stažení: dodám po zveřejnění...
Knížka ke stažení: dodám...
↑Vše o této skvělé parodii↑


REKONSTRUKCE BLOGU!

29. února 2012 v 13:35 | Sprotte |  O blogu
Ahoj všichni! Ják jste si možná všimli, mám nový design. Chtěla jsem něco barevného a výrazného a když jsem narazila na tenhle dess, tak jsem si ho prostě musela stáhnout. Je z blogu: http://dominiqa-graphic.blog.cz/. Já sama jsem si dodělala popisky a pod. No teď du dělat rozcestníky, a tak tu bude chvíli bončus. Dodělávám rozcestníky a upravuju menu. Jinak teď musím pořád šprtat, protože 23. března jedu na Olympiádu z Českého jazyka. Vyhrála jsem školní kolo, a tak jedu na Okres. No, takže omluvte ten bordel, já dodělám rozcestníky a pak budu přidávat :-)
A malá rada na závěr: Nikdy neházejte na dvorku botu po kocourovi a neječte: "Ty nadrženej parchante, nech tu chudinku kočičku aspoň vydechnout!!!" zrovna, když jde kolem MOOOC hezkej kluk! Nejenom, že to vypadá divně, ale i zní to divně!

Nazgûlové

28. února 2012 v 17:36 | Sprotte |  Nazghúlové
Ve dvacátém třetím století Druhého věku e ve Středozemi objevilo devět mocných přízraků, kteří se v černé řeči skřetů nazývali Nazgûlové, nebo-li Prstenové Přízraky. Tito Nazgûlové se prokázali jako největší ze všech Sauronových sluhů.

Říkalo se, že Nazgûlové byli kdysi mocnými lidskými králi a černokněžníky a každý dostal os Saurona Prsten moci. Bylo to devět z devatenácti kouzelných prstenů, jež pro Saurona ukoval Celebrimbor a eregionští kováři.

Nosili široké černé pláště s kápí, kroužkové brnění a stříbrné přilby, avšak pod nimi byla šedá roucha mrtvých a jejich těla byla neviditelná. Kdokoli jim pohlédl do tváře, tak zděšeně couval, protože přilbu a kápi jakoby ve vzduchu nedrželo vůbec nic.

Zbraně Nazgûlů byli různé, nosili: ocelový a plamenný meč, černý palcát a dýku s kouzelnou otrávenou čepelí. Používali kouzla, kterými lákali k sobě a zapalovali a jejich Černý dech byl jako Mor zoufalství a jeho hrůza mrazila srdce jejich nepřátel.

Během Války o Prsten vyslal Sauron Nazgûli, aby mu přinesli Jeden Prsten. Na Větrově dokonce Černokněžný král Froda ranil otrávenou dýkou. Později se Nazgûlové objevili znovu a tentokrát v podobách ještě mocnějších na zvířatech stejně strašných jak oni sami. V Bitvě na Pelennorských polích usmrtili morgulského Pána, jehož nebylo možné zabít rukou muže, rohanská štítonoška Éowyn a hobit Smíšek. Když Frodo vhodil prsten do Orodruiny zahynuli i Nazgûlové.

Hobití a Elfí jméno...

28. února 2012 v 16:17 | Sprotte |  Fun
Obrazek
Našla jsem dvě skvělé stránky, kde můžete zjistit vaše Elfí a vaše Hobití jméno. Je to sranda. Já sem dopadla jako Aredhel Inglorion a Belladonna Chubb-Baggins of Pincup. To Belladonna je docela dobrý :-) Mě to určitě zaujalo, tak to ozkoušejte i vy a napište, jak jste dopali :-D

Mrtvé močály

28. února 2012 v 16:05 | Sprotte |  Info o místech
Severovýchodně od mordorských hor mezi mokřinami u Anduiny pod Rauroskými vodopády a bitevní plání Dagorladem bylo strašidelné a zpustlé místo nazývané Mrtvé močály. Po tři tisíciletí Třetího věku se bažiny Mrtvých močálů šířily na východ a pohltily tu část bitevní pláně, kde bylo spoustu hrobů lidí a elfů, kteří padli v Bitvě v Dagorladu na konci Druhého věku. Ve Třetím věku, po Bitvě u tábora v roce 1944, byli do Močálů zahnáni mnozí z vojska Vozatajů a zahynuli tam. Přes tyto močáli musel putovat Frodo Pytlík se Samvědem Křepelkou a Glumem na své výpravě za Války o Prsten a narazil tam na hrozné přízraky z Jezera mrtvých tváří, kde se v bažinných tůních objevovali duchové dávno mrtvých bojovníků...

Fotky Sama 0.1

28. února 2012 v 15:51 | Sprotte |  Sean Astin- fotky
Tak půda uklizena, uplně komplet a mě se povedlo našlápnou jenom jedno kočičí hovno, což je vážně úspěch :-) (Naše půda je takový útočiště koček, narodila se tam většina z nich) No a nějak sem dostala na náladu na grafiku, tak se vrhnu na něco, ale nejdřív tady přidávám fotky Sama :-)


Nicole Scherzinger - Poison

28. února 2012 v 12:49 | Sprotte |  Currently
Páni! Máme prázdniny a já se ani nezastavím. Mám moře práce :-) Včera jsem uklidila celou šatnu, přebrala oblečení a donesla si ze skříně v chatě věci na jaro. Mě snad upadnou ruce.
TeĎ se musim smát, ségra začala vyvádět, že jí spadl toust do kočičího žrádla :-D No teď letím na půdu, dneska tam uklízíme. To se fakt nedá.... :-)
A tady už je to video. Je to jedna z mých oblíbených písniček :-D Taková chytlavá... Určitě si jí poslechněte...

Jsi Pottermaniac?

24. února 2012 v 16:59 | Sprotte |  Harry Potter
Mačkáš vypínač se slovy "Lumos" nebo "Nox"
Odemykáš dveře s mumláním "Alohomora" a snažíš se schovat klíče v ruce
Rozplakal jsi několik pokladních, které ti nebyly schopny prodat lístek
na nástupiště 9 a 3/4
Řediteli ve škole říkáš Brumbál a zblbnul jsi ho natolik,
že na to i slyší
Při zkoušení se snažíš přesvědčit učitelku, že jsi všechno uměl,
ale někdo na tebe použil kletbu Obliviate
Tvůj pes se jmenuje Chloupek nebo Sirius
Vstup do tvého pokoje je vázán heslem, které se neustále mění
Přesvědčuješ babičku, aby ti dělala Buclatou dámu
Ze svého kamaráda Mikuláše jsi se pokusil udělat Skoro bezhlavého Nicka
V nemocnici jsi se pokoušel přesvědčit doktory, aby ti nechali jizvu
ve tvaru blesku
Všechno svádíš na Dobbyho. Kdo se počůral? Dobby. Kdo rozbil okno? Dobby...
Četl jsi každý díl víc než 20x
Občas do někoho strčíš a vykřikneš "Riddikulus!" Chvíli ho pozoruješ
a pak se začneš bláznivě smát.
Barvitě líčíš mladším spolužákům, jaké používá školník mučidla za
porušení školního řádu
Snažíš se vyrobit Blinkací pastilky a několik kamarádů se z
tebe už skutečně pozvracelo
V rozvrhu máš místo Chemie "Lektvary" místo Přírodopisu "Bylinkářství"...
V každé restauraci se snažíš objednat Máslový ležák
Vyloučili tě z šachového kroužku, když jsi se je snažil naučit
Kouzelnické šachy a chtějí po tobě zaplatit zničené figurky
V několika sázkových kancelářích se snažíš zjistit kurz na
Kudleyské Kanonýry
Když tě někdo naštve, řekneš mu, že je blbej jak troll po otřesu mozku.

Dvě úžasný fotky Sakandara a Willa

23. února 2012 v 20:17 | Sprotte |  Narnie
Na netu sem našla dvě úžasný fotky herců z Narnie. Na jedný je Skandar a na druhý Will. Vypadají tam úžasně! A hlavně hrozně vtipně :-) Jak Skanovi čouhaj vlasy z tý koruny! K můžu říct jediný: SEXY!
A tady už fotky...

Emma Watson avatary

23. února 2012 v 18:54 | Sprotte |  Emma Watson
Tady je pár avataru Emmy. Jsou normálně z Googlu. Tak snad se budou líbit :-)
Emma Watson

Rupert v Top Gearu!

23. února 2012 v 16:17 | Sprotte |  Rupert G.
Někteří z vás možná vědí, že byl Rupert jako host v Top Gearu. Já na Top Gear koukám ráda, hrozně se u něho zasměju :-) Tak sem přidávám dvě videa z toho´dílu s Rupem. Jel fakt drsně, ty zatáčky :D


PNG srdíčka

22. února 2012 v 20:47 | Sprotte |  Grafika
Zrovna sem v počítači našla pár png srdíček, které jsem nedávno vyráběla, tak je sem dávám jsou z HP, hlavně s Rupem. Možná ještě přidám nějakou grafiku se Samarou, protože jsem zrovna dokoukala Kruh :-)

You Help Me?!

22. února 2012 v 17:55 | Sprotte |  Currently
Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Už delší dobu píšu jednu povídku. Je to detektivka, ale nic určitého ještě nechci prozrazovat. Jenom bych všechny svoje SB chtěla o něco poprosit.
  • Napište prosím každý jedno jakékoliv jméno. Nejlépe anglické. Buď kluka nebo holku, to je jedno :-)
Díky moc, pokud to pro mě uděláte. Potřebovala bych pár jmen, protože je těžké vymyslet nějaká dobrá jména a tohle by mi opravdu moc pomohlo. Celý příběh se odehrává v Londýně a proto ta anglická jména.
Postupně budu celou knížku zveřejňovat na Piste-Povidky.cz a určitě sem dám aspoň odkaz. Tak moc děkuju! Pište do komentářů...

Potopa aneb to se povede jenom mě

21. února 2012 v 20:45 | Sprotte |  Currently
Páni, teď v kuchyni jsem měla malou nehodu, o kterou se svámy prostě musím podělit... Volala mi kámoška, která je nemocná a nechodí do školy a povídali jsme si. Nezitím jsem vařila čaj pro sebe, sestru a tátu. No jak sem zalila hrníčky vodou, tak koukám a ségra má tý vody nějak moc a táta nějak málo. Tak sem čapla lžičku a začala to po lžičkách přelívat a zároveň jsem kecala s tou kamarádkou. Zakecali jsme se o Garrettovi Hedlundovi (Murtagh v Eragonovi, obě ho hrozně zbožŇujem), vona objevila nějaký noví fotky nbo co a musela mi to nutně říct a pak jsme ještě dopodrobna probrali One Direction. No jak tak koukám, sestřin hrníč napůl prázdnej a tátův naopak přelitej. Tak sem začala přelívat z tátova do ségřina. Zrovna jse dostala výbuch smíchu, protože mi kamarádka vyprávěla jednu historku a tak všechno co sem přelila letělo mimo hrníček. Všude byla voda z čaje a zaplavila linku a stékala dolu na podlahu. No tak sem udělala ty čaje nanovo a začala sem míchat, že to utřu až budou hotové čaje a najednou přišel taťka do kuchyně a kouká na tu spoušť. Nadechl se, jako by přemáhal vztek a já myslela, že mi de vynadat kvůli té kuchyni a on jenom: "Nemích ten čaj pro hodinovým ručičkám! Vmícháváš tam negativní energii! Pěkně po směru!" No já vyprskla smíchy, protože sem čekala kdo ví co, ale rozhoďně né tohle! No to se fakt povede jenom mě!

Elijah Wood vs. Daniel Radcliffe

21. února 2012 v 18:09 | Sprotte |  Soutěže
Tak tady je zase nějaká ta anketa :-) Dlouho sem se rozhodovala a nakonec jsem vybrala Dana z Harryho Pottera a Froda z Pána Prstenů. Tak určitě hlasujte, vím, že to bude těžké rozhodování, ale i tak :-D Já sama ještě nevím, pro koho hlásnu...


Podoba Daniela Radcliffa a Elijaha Wooda

21. února 2012 v 18:02 | Sprotte |  Elijah Wood- ostatní
Už dlouhou dobu si všímám fotek, na kterých je Elijah a Daniel a jsou si neuřitelně podobní, někdy opravdu k nerozeznání. Tak je sem dávám. Je to neuvěřitelný. Když byli malí, tak si podobní nebyli vůbecm, ale teď. Takže tady Pár fotek:


PNG srdíčka: Orlando

21. února 2012 v 17:44 | Sprotte |  Orlando Bloom/Legolas- fotky
Předchvilkou jsem si u Flowersky obědnala PNG srdíčka s Orlandem. Než sem stačila mrknout, tak už byli hotové a tak je sem přidávám. Budu je používat ve článcích a podobně. Hrooozně moc se mi líbí a ještě jednou bych chtěla poděkovat!
Takže tady jsou srdíčka. Jsou z blogu: http://daily-vampirediaires.blog.cz/, tak koukněte k nim na blog, je suprovej! :-D

Severus Snape is my dad!

21. února 2012 v 16:35 | Sprotte |  alan rickman
Teď sem brouzdala na netu a našla jsem jedno úžasný tričko. Je tam nápis Severus Snape is my dad. Myslím, že něco takového si pořídím. Já si nechám vyrobit Severuse a holky stopro Draca, jak je znám :-D No koukněte sami, jebezvadný!
Sice taková zvláštní fotka, protože tam to tričko není celý, ale i tak...

Alan Rickman slaví 66. narozeniny!

21. února 2012 v 16:17 | Sprotte
Jak už připoměla Casion, dnes slaví své 66 narozeniny herec, režisér a scénárista Alan Rickman! Je to jeden z mých dvou nejoblíbenějších herců. Alana ste mohli vidět ve filmech: Harry Potter, kde strvárnil Severuse Snapea, v Alence v Řiši Divů, ve Sweeney Toddovi (Tam mu to vážně sluší!) nebo třeba v Lásce nebeské. Alanovi přeji vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v kariéře :-) páni už 66! Takové hezké číslo! :-) takže Alane: VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

Nový design

20. února 2012 v 20:28 | Sprotte |  O blogu
Tak jak ste si možná všimli, mám nový design, vyráběla jsem ho z jednoho blendu, který sem našla na googlu. Jsem celkem spokojená, ještě není hotovej, musím dodělat popisky pod, ale myslím, že to není špatný. Tak snad se líbí i vám, je s Arwen, ten předešlej jsem měla na blogu už před půl rokem. No já letím do sprchy a pak asi ještě něco přidám :-D Bože, mě se tak nechce do školy zejtra! To bude zas vopruz, hned první hodinu fyzika, a my ještě máme takovou krávu. No kterej normální člověk by dal všem chybějící za 5, proto že nepsali písemku? Byla to přepadovka a a voni byli nemocní, to jim přece jen tak nemůže dát 5! Já už se tak těším, až z toho bude mít průser! :-)

One Direction- Forever Young

20. února 2012 v 19:36 | Sprotte |  Mood
Tak sem nemohla odolat a musím sem přidat jednu z mých oblíbených písniček. Je jak jinak,než od One Direction! Já ty kluky fakt miluju! Kdybych už neměla naplánovaný život s Orlandem, tak si určitě vyberu někoho z nich :-) No dělám si srandu :-D
Ale 1D ste mohli vidět v Anglickém X Factoru, jesi to takhle někdo sledujete. Takže tady je jedn z mých nej: Forever Young!
Užijte si písničku a určitě napište, jak se líbí!

Emma Watson for Harry Crowder back in December 2010

12. února 2012 v 18:00 | Sprotte
Konečně je tady nový photoshoot Emmy W.! Tentokrát Harry Crowder back in December 2010.
Emmě to moc sluší! Tenhle shoot se vážně povedl, no posuďte sami!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soundtrack Bojová škola

12. února 2012 v 15:05 | Sprotte |  Soundtranck HU
Další soundtrack. Tentokrát Bojová škola, tehle je trochu živější, ale neuvěřitelně vystižný!
Opravdu se hrozně poved! Už se tam vidi, mezi budoucími rytíři, jak trénujeme střechy a výpady :-D

Soundtrack Haltova chata

12. února 2012 v 15:00 | Sprotte |  Soundtranck HU
Další soundtrack z Hraničářové učnia tentokrát opravdu krásný! Haltova chata... ♥

Soundtrack Redmont

12. února 2012 v 14:30 | Sprotte |  Soundtranck HU
Tady je jeden z mých nejoblíbenějších :-D Hrad Redmont! Já žasnu, jak lidi můžou něco tajkového složit!


Fotky Elijaha z remaku hororu Maniac

12. února 2012 v 13:11 | Sprotte |  Elijah Wood- fotky
A tady už slíbené fotky Elijaha z remaku Maniac!
Mě e líbí, je jich zatím málo, ale teprve se začíná natáčet, tak se nedivte :-D
Jsou tam jak fotky z filmu, tak i znatáčení a ještě 2 plakáty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Elijah Wood v hororu Maniac!

12. února 2012 v 13:05 | Sprotte |  Elijah Wood- info
První informace o Elijahovi Woodovi v hororu Maniac, myslím že od Pána Prstenů se dost změnil, ale i tak mu to sluší! Na film se hrozně moc těším! Ještě přidám fotky.

Elijah hraje pomateného majitele obchodu manekýn, Normana Batese , který používá internet k vyhledávání žen, které potom sleduje a loví jako kořist. Jako by to nebylo dost děsivé, mnohé z vražd budou údajně natočeny očima vraha, který by měl diváky přilákat nebezpečně blízko, takže můžeme čekat pěkně krvavé detaily. Norman trpí halucinacemi, ve kterých se zjevuje jeho matka, která ho v dětství týrala a on se jí právě na mladých dívkách chce pomstít.Vedle Wooda je do filmu zatím obsazená ještě neznámá francouzská herečka Nora Arnezeder, která si zahraje roli Anny. Krom Ajy se na scénáři podílí i jeho tradiční parťák Grégory Levasseur.

Remake je v režii Alexandra Ajy. Projekt se v současné době natáčí v Los Angeles a datum vydání ještě není zveřejněn, ale na film se můžeme těšit příští rok, tudíž 2013.
Vrátit úpravy


Orlando Bloom v reklamě na Hugo Boss

12. února 2012 v 12:32 | Sprotte |  Soundtranck HU
Nedávno jsem brouzdala na netu a narazila jsem na svůj starý blog :-D Hned v úvódu bylo video s Orlandem. Reklama na Hugo Boss, tak sem nemohla odolat a dávám jí sem taky :-D Mě se hrozně moc líbí, Orlando je tam takový... SEXY! Hrozně hezky se směje.
Takže tady je:

Sountrack Hibernie

12. února 2012 v 11:34 | Sprotte |  Soundtranck HU
Tak jsem objevila pár skvělých soundtracků. Tady je zrovna Hibernie.

Hraničářův učeň 11 Ztracené příběhy

12. února 2012 v 11:29 | Sprotte |  Hraničářův učeň
Zavřít oknoKnihu Hraničářův učeň Ztracené příběhy napsal John Flanagan.
Většina legend Araluenu, od útěku hraničářského učně Willa ze Skandie až po Horácovu cestu do Nihon-džinu, od příběhu, jak princezna Kasandra přišla ke jménu Evanlyn, až po příběh o Alyssině věznění na hradě Macindawu, je dobře známá. Ale co ztracené příběhy - ty, o kterých lidé slýchali, ale dosud nebylo možné dokázat, jestli jsou pravdivé? Odpovědi byly nedávno konečně nalezeny v ruinách malého domku na okraji lesa…
Co dělal Gilan, když se Halt s Horácem vypravili do Skandie zachránit Willa? Řekl Halt Willovi skutečnou pravdu o jeho rodičích? Co se stane s hraničářskými koni, kteří už jsou příliš staří na to, aby zvládli náročnou službu? Oženil se Horác s Kasandrou? Na tyto a mnohé další otázky dávají odpověď ztracené příběhy z araluenských legend.

Knížka bude vydána už 27.03.2012! Já se fakt nemůžu dočkat! Hned si jí budu muset obědnat :-D

Anna a Will na premiéře Kaspiana

12. února 2012 v 9:48 | Sprotte |  Narnie
Na netu sem našla fotky Willa a Anny premiéry Prince Kaspiana z Německa, tak jsem nemohla odolat a pár fotek sem uložila. Oboum to tam hrooozně moc sluší! Anna má bezvadný šaty a Will zase vlasy. Tak se můžete kouknout :-D Já letím oběhnout SB a přednastavit články, protože dneska nebudu mít čas :-D Ve středu sem měla narozky a dneska bude velká oslava :-D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com