Leden 2012

Emily Ostment- I don´t think about it

19. ledna 2012 v 19:11 | Sprotte |  Mood
Ahojky. Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale teď vůbec neztíhám, blíží se výzo... Však to znáte...
Tak tady aspoŇ jedno videjko...
Je to písnička od Emily Ostment k flmu Hodina duchů... :-D

Currently 2.0

7. ledna 2012 v 21:24 | Sprotte |  Currently
Tak ahojky všichni, jak se máte? My před hodinkou přijeli domů... Byly jsme v Lánech u známých na návštěvě a koukali jsme na baráky, táta tam chce koupit "chatu". No a pak sme zajeli do Metropole do Zlíčína, takže to bylo taky na dlouho... Sehnala jsem si uplně úžasnou mikinu a nový kalhoty a když jsem přijela domů, tak jsem si to všechno zkoušela. A zrovna, když jsem si oblíkla ty kalhoty, tak mi mámča řekla, ať dojdu nakrmit kočky. (Máme 5 koček, který jsou "domácí" a 11, který jsou "venkovní" a já dycky krmim ty venkovní za barákem, kde maj takovej domeček) No a když jsem je nakrmila, tak jsem šla dom v těch nových kalhotech a zakopla jsem o Lea, to je jeden z našich kocourů, podjelo mi to a já sjela kopec do zadku a zádech. Kalhoty, mikina, kabát, boty, jedna pomožka a dokonce i spoďáry! Všechno bylo uplně hnědý od bahna! No, to se mi povedlo :-D Ještě kevšemu jsem si rozbila koleno a pěkně si narazila zadek. A mámča jen vyprskla smíchy, když mě uviděla, jak du komů a za mnou taková cestička z bahna :-D Ani mi nevynadala. Proč taky, když sem si ty kalhoty platila sama. No musim si dávat větší pozor :-D
A co vy? Jak se máte?

HU hlášky- kn02 kap3

3. ledna 2012 v 19:21 | Sprotte |  hlášky
Tak tady další scénka z HU, tentokrát zase z druhé knihy :) ta je moje nejoblíbenější... Je tam totiž Gilan♥

"Tak co, Horáci?" zeptal se. "Připadáš si s námi v tuhle chvíli dost dobrodružně?"
Horác si setřel dotěrný déšť z obličeje a zatvářil se žalostně.
"Míň než jsem čekal, pane," odpověděl. "Ale pořád je to lepší než pořadová cvičení."
Gilan pokýval hlavou a usmál se.
"To si tedy umím představit," prohlásil. Potom přátelsky dodal: "Víš, není třeba, abys jel až vzadu. My hraničáři si nepotrpíme na nějaká společenská pravidla. Pojeď k nám."
Gilan kolenem šťouchl svého Blaze, hnědák uhnul a vznikla mezera. Horác s radostí pobídl svého koně vpřed a zařadil se mezi hraničáře.
"Děkuji, pane," řekl vděčně. Gilan zdvihl jedno obočí a koukl na Willa.
"Je zdvořilý, že?" uvažoval nahlas. "Nejspíš je dneska v bojové škole učí dobrým mravům. Pro člověka je příjemné slyšet, když mu v jednom kuse říkají 'pane'."
Will se zasmál dobře míněnému vtipu. Pak mu úsměv ve tváři zvadl, protože Gilan zamyšleně pokračoval.
"Není to špatné, být u druhých v úctě a dozvídat se o tom. Možná bys mi taky mohl říkat 'pane'," prohodil. Nato odvrátil hlavu a předstíral, že prozkoumává stromy po straně cesty, aby Will neviděl, jak mu cukají koutky úst.
Willovi to dočista vyrazilo dech. Nemohl věřit svým uším.
"Pane?" hlesl konečně. "Gilane, ty vážně chceš, abych ti říkal pane?" Potom, když se na něj Gilan trochu zamračil, chvatně a naprosto zmateně dodal: "Chci jen říct, pane! Chcete, abych vám říkal pane… pane?"
Gilan zavrtěl hlavou. "Ne. Já nemyslím, že je dobré 'pane-pane'. Ani 'pane Gilane'. Myslím, že jeden pán by bylo přesně to pravé, ne?"
Will nedokázal vymyslet zdvořilý způsob, jak vyjádřit, co ho právě napadlo, a tak jen bezmocně rozhodil rukama. Gilan pokračoval.
"A nakonec nám to všem bude i pěkně připomínat, kdo téhle výpravě velí, že?"
Konečně se Willovi vrátil hlas. "Tedy, já myslím, že ano, Gil… totiž, pane." Vrtěl hlavou, tak nečekaný požadavek ho od přítele překvapil. Několik minut tiše jeli dál, pak Will zaslechl, jak Horác vedle něj vyprskl, protože už dál nedokázal smích udržet. Will se podíval na Horáce, potom se podezíravě otočil ke Gilanovi.
Mladý hraničář na něj hleděl s úsměvem od ucha k uchu. Potřásl hlavou a předstíral, že ho to mrzí.
"To byla jen legrace, Wille. Legrace."
Willovi došlo, že je zase jednou pro smích a že Horác ho v tom nechal.
"To jsem po-cho-pil," odpověděl a uraženě odsekával slabiky, aby dal najevo své opovržení. Horác se už neudržel a hlasitě se rozchechtal. Tentokrát se Gilan připojil.


Trochu radosti po ránu...

2. ledna 2012 v 14:44 | Sprotte |  Currently
Tak jsem dneska ráno vstala asi v 10 sem vylezla z postele a přišel domů taťka. Mu bylo nějak blbě, tak si šel lehnou, ale nejdřív mi dal nějaký 4 obálky, že mi to prej přišlo. Tak jsem je otevřela a čumim! Autogramy! Od Angeliny Jolie, Anne Hathaway, Alison Hannigan a Drew Barrymore!
Mám hroznou radost, a ani jsem nečekala, že mi ty autogrmy přijdou tak brzo...

Tak tady sou fotky↓
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rychlovka 3

1. ledna 2012 v 14:46 | Sprotte |  Soutěže
Páni, pořád nemůžu uvěřit tomu, že už je rok 2012. Jsme teď u babičky a domů jedem až ve 4, ale představte si, naposled jsem se sprchovala milulý rok! Brr!
Tak tu pro vás mám soutěž, rozhodla jsem se pro rychlovku. Myslím, že už tu dlouho nebyla. Takže pravidla asi znáte, co nejrychleji pište do komentářů:
  • Napiš alespoň 4 filmy ve kterých hrál Orlando Bloom!