Srpen 2011

hlasování

20. srpna 2011 v 8:14 | Sprotte |  Mood
Ahojky, na hcvilku jsem se dostala na net. Nejsem doma ale u tety, takže nemůžu na PC. Ale ted jsem se na chvilku dostala a všimla jsem si komentu o novým kole SONFilm.
TAK jsem vás chtěla poprosit, at pro mě hlasujete tady, a děkkuji předem→ http://vsedisney.blog.cz/1108/2-kolo-sonfilm#pridat-komentar
Hrozně se tu seká net a klávesnice píše jako magor! Mě už hrábne. Tak se zatím mějte. A jak se těšíte do školy?

Nazgúl

17. srpna 2011 v 14:57 | Sprotte |  Nazghúlové
Nazgůl
Nazgúlové byli kdysi velicí králové lidí, zrádný Sauron však ukoval devět prstenů moci a nabídl je těmto králům jako dar a oni je zaslepeni lačností vzali. Všech devět prstenů však bylo podřízených Jednomu, který vlastnil osobně Sauron. Jeden po druhém se pomalu, ale jistě stávali temnými přízraky jejichž jediný úkol je sloužit Temnému pánovi. Po Středozemi se stali známí jako Devítka, sídlili v Minas Morgul a jejich vůdcem je Černokěžný král Angmaru. Jezdí na černých koních, létají na strašlivých bestiích, vydávají strašlivý jek a jsou ozbrojeni morgulskými meči s čarovným ostřím. Nosí černou kápi a jen ten, kdo si nasadí Prsten může vidět jejich skutečnou podobu.

Lara Croft: Tomb Raider

16. srpna 2011 v 8:33 | Sprotte |  Filmy
Další můj oblíbený film. Tenhle opravdu miluju!
Originální název: Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Thriller
Rok výroby: 2003
Režie: Jan de Bont
Ve svém prvním filmovém dobrodružství bojovala Lara Croft o magický Trojúhelník světa, jehož dvě části byly ukryty na dvou různých, tisíce kilometrů vzdálených místech , aby zachránila neměnný chod času této planety. Ani tentokrát není přitažlivá superhrdinka postavena před snadný úkol. V nitru Afriky, v místě zvaném Kolébka života, je ukryta Pandořina skříňka, skrývající nejtemnější síly ďábla, které kdy lidstvo poznalo. Světově proslulá archeoložka Lara Croft (Angelina Jolie) je jediná, kdo může, díky svým znalostem a fyzickým předpokladům, skříňku najít dříve, než padne do rukou nositeli Nobelovy ceny, vědci Dr. Jonathanu Reissovi (Ciarán Hinds). Reiss, ji chce využít k získání neomezené vlády nad světem. Proto musí být zastaven za každou cenu. A je to právě Lara Croft, kdo může rozhodnout o zachováním života tak, jak ho známe.

Obrovský divácký úspěch první filmové verze jedné z nejpopulárnějších počítačových her současnosti logicky podmínil vznik volného pokračování. Režiséra Simona Westa vystřídal tentokrát zkušený Jan De Bont, tvůrce akčních snímků Nebezpečná rychlost či Twister. Pro Angelinu Jolie (držitelku Oscara za vedlejší ženskou roli ve filmu Narušení)je Lara zřejmě osudovou rolí. Sama o tom říká : "Lara Croft byla a je pro mne jako herečku opravdovou výzvou. Je totiž netypickou hrdinkou. Proto jsem uvítala možnost zahrát si ji znovu a hledat v její postavě nové možnosti a dimenze".

Design 0.5

15. srpna 2011 v 16:11 | Sprotte |  O blogu
Tak mám nový dess! Dneska jsem se nudila, tak jsem si uděla design. Mě se docela líbí. Jsou to moc hezké barvy a já jsem teda spokojená. Zabral mi asi 30 minut a to i s popiskama. Tak je tady. Určitě pište, jak se Vám líbí :-D

Mé hodnocení: 90%
Téma: Nejlepší postavy z Pána Prstenů (Jen mi tam chybí Gandalf)
Barvy: Zelená, oranžová a žlutá
A tady už náhled↓

Velká omluva!

15. srpna 2011 v 8:33 | Sprotte |  Currently
Ahoj SBí a ostatní. Chvi se Vám všem omluvit, že jsem tu teď pár dní nebyla, ale neměla jsem čas, mamka odjela na týden pryč a v Sobotu se vrátila, takže jsme vybalovali ( 10 kg čokoládových bonbonů a 7 kg různých sušenek k čaji! Mňam!) a pak jsme celý dům uklízeli, když už jsem zapla počítač, přišel taťka, že sem celej den furt jenom na PC, a že to mám okamžitě vypnou a radši pomoct mamce. To slovo "pomoct" už nenávidím! Mamce furt "pomáháme" děláme všechno za ní a ona pak řekne, že by nás nezabilo třeba vyndat myčku, že ona musí dělat všechno a furt a my nic! Tak to dost nasralo a včera jsem se s máti pohádala, ječeli jsme na sebe snad půl hodiny. Ale mě je to jedno. Takže jsem se na PC dostala až dneska, když jsou všichni v práci. Jdu oběhnout SB a ještě přidám nějaký článek :-D

Billy gets kiss by Viggo

12. srpna 2011 v 20:18 | Sprotte |  PP- videa
Tak tohle musíte vidět...Mě osobně to teda pobavilo...teda spíš sem se válela smíchy...Aragorn a Pipin z Pána prstenů při natáčení závěrečné scény.....No prostě na to se musíte podívat až do konce...Respektivě Viggo políbil Billiho a to na pusu a jak můžete potom slyšet v angličtině tak Billy říka, že cítil i jazyk!!!

Orlando jako Ben Barnes!

12. srpna 2011 v 16:35 | Sprotte |  Orlando Bloom/Legolas- fotky
Tak to je něco, koukám na Orlandovi fotky a narazim na jednu a řikám si: "Bože tuhle stránku dělal nějakej magor, vždyť to je Ben!" Ale když jsem se koukla pořádně, poznala jsem Orlanda. Tady je ta fotka pro porovnání↓
No posuďte sami.

Módní policie

12. srpna 2011 v 16:28 | Sprotte |  Soutěže
Tak je tu další módní policie. Tentokrát s Orlandem. Liv v minulém kole dostala průměrnou známku: 1.9
Takže zaokrouhleno: 2
Tak hodnoťte Orlanda, já dávám rozhodně 1!


Arwen Undomiel

12. srpna 2011 v 16:07 | Sprotte |  Arwen
Arwen Undomiel
  • 2901 let (zemře rok po Aragornovi tedy 121 let 4.věku)
Mezi elfy byla nazývána různými jmény: Arwen Spanilá, Paní z Imladris a Lórienu, Večernice svého lidu. Byla vnučkou Galadriel a Celeborna a dcerou Elronda a Celebrían. (Její matka už opustila Středozem). Měla dva bratry-dvojčata Elladana a Elrohira.
Nějáký čas bydlela v zemi své babičky, v Lothlórienu. Když se pak vrátila k otci do Roklinky, poprvé se zde setkala s Aragornem. Tomu tehdy nebylo ani dvacet let a ani netušil, že Elrond, který poskytl útočiště jemu a jeho matce a vychoval ho jako vlastního syna, nějákou dceru má. Na první pohled v sobě našli zalíbení, Elrond ale neviděl v jejich svazku budoucnost. Jako elfka měla Arwen jednoho dne odjet do Zemí neumírajících a zůstat navždy mladá a svěží, zatímco Aragorna čekal osud smrtelníka. Řekl mladému Aragornovi, že k sobě nepřipoutá žádnou ženu, dokud nepovznese svůj slábnoucí rod a nedokáže, že nad ním temnota nikdy nezvítězí. Aragorn pak putoval skoro třicet let divočinou, bojoval proti Sauronovým služebníkům a jeho láska k Arwen byla pořád stejně živá.
Arwen se s ním opět setkala řízením štěstěny v Lothlórienu, kde hledal odpočinek zrovna v době, kdy ona znovu pobývala u své babičky Galadriel. Tehdy se na pahorku Cerin Amroth zasnoubili. Elrond z toho byl nešťastný, ale jak připomněl Aragornovi, nevěřil příliš tomu, že si nakonec jeho dcera zvolí smrtelný život. Zatímco roky temněly a Aragorn se stal důležitou postavou ve válce o Prsten, zůstávala Arwen v Roklince a vyšívala pro něj velikou královskou zástavu, kterou nakonec rozvinul v hodině porážky nepřátel v bitvě na Pelennorských polích. Když byl trůn Gondoru obnoven, připojil i Elrond svoje požehnání jejich zasnoubení a o letním slunovratu roku Sauronova pádu se konala svatba. Arwen se musela bolestně rozloučit s Elrondem, na kterého dolehla únava a vydal se na plavbu do Zemí neumírajících, zatímco ona si zvolila smrtelnost po boku svého manžela. Svoje místo na lodi věnovala Frodovi.
Jako královna elfů i lidí žila s Aragornem 120 let. Měli spolu několik dcer a dědice gondorského trůnu, syna Eldariona. Když se Aragornův čas naplnil a on i přes její prosby navždy usnul, okoušela hořkost smrtelnosti, kterou na sebe vzala. Spoutaná svým žalem se odebrala do Lórienu, kde už nebyli žádní elfové a samotná tam pobývala, dokud neulehla k věčnému odpočinku na Cerin Amrothu.

Faramir a Eowyn- vynechaná scéna

11. srpna 2011 v 18:52 | Sprotte |  PP- videa
Tak tady je jedno videjko Faramira a Éowyn. Je to vynechaná scínž, tak se koukněte :D Hrozně moc jim to spolu sluší!

Bude povídka!

11. srpna 2011 v 16:05 | Sprotte |  Mood
Ahojdy lidičky, jdu psát povídku a ještě dneska jí sem hodím. Doufám, že si jí někdo přečtě, je to o LOTR a jedné holce, která žije dvojí život: ve Středozemi a zárověť v San Francisku. Tak snad si jí přečtete. Jo a ještě něco k příběhu: V této povídce Elfové ani hobiti neodjeli do země neumírajících. Mormálně zůstali ve Středozemi, tam, kde žili dřív. Je to taková blbost, ale příběh je PO bitvě o Prsten, ale vystupují tam Elfové a Hobiti. Tak já jdu psát :)

Hlasuj pro Pána prstenů!

11. srpna 2011 v 11:22 | Sprotte |  About me
Ahojky jsem v soutěži SONFilm a soutěžím s Pánem Prstenů. Myslím, že tento film je skvělý a zaslouží si vyhrát! Tak pro mě prosím hlasněte. Budu moc vděčná, stačí napsat a já hlas ráda oplatím. Pán prstenů na výtězství má!


6)Sprotte
Blog: Chuckys-style.blog.cz
Film:Pán prstenů

Hlasujte prosím zde pro Sprotte s Pánem Prstenů! :D



free lay 0.1- Hraničářův učeň

11. srpna 2011 v 10:17 | Sprotte |  Free laye
Ráno jsem se nudila, a tak jsem udělala free lay. Teď jich bude přibívat čímdál víc. Tak snad se bude aspoň někome líbit :D
Tak první lay má téma: Hraničářův učeň
Tady na tom odkazu je náhled→ http://neferets-world.blog.cz/
Pokud se někomu líbí a chcete ho, tak napište do komentářů, že ho chcete a domluvíme se :-D

Můj mazlíček

10. srpna 2011 v 16:49 | Sprotte |  About me
Ahojky, tak jsem se rozhodla, dát vám sem, jentak prozajímavost fotku jednoho z mých mazlíčků. Na fotku se můžete kouknout do celého článku a určitě napište koment, jesi byste si něco takového taky pořídily :D
Fotky nejsou v nejlepší kvalitě, ale je to focené na špatném světle a mym starým mobilem, fotky už jsou starší. Tak v CČ můj milášek, nebo spíš moje láska, protože je to holka :D Ještě si musím pořídit hada :D

Poslední upír (Christopher Pike)

10. srpna 2011 v 14:09 | Sprotte |  Právě čtu
Tak tady je ta slibovaná knížka↓
Ještě jsem ji nedočetla, ale už tak ji zbožňuju!
Obyčejná teenagerka, řeklo by se - i když neobyčejně krásná, inteligentní a obratná jako šelma. Říká si Alisa, Lara, Melissa, jak ji zrovna napadne… Nikdo neví, že ve skutečnosti se jmenuje Síta a chodí po světě už pět tisíc let. Je upírka.

Třebaže sluneční svit ji neproměňuje v popel, neděsí ji krucifix, nedokáže přivolat smečku vlků, neumí létat, na noc neuléhá do rakve a nedělá z lidí sobě podobné jen tím, že by z nich sála krev.

Krev ji ovšem fascinuje - od dávných časů, kdy vyrůstala v malé indické vesničce a shodou neblahých náhod se připletla k jistému tajemnému obřadu… Tehdy přestala být normálním smrtelníkem. Jejím údělem je bloudit napříč staletími a tisíciletími a přežívat, jak se dá.

Teď žije v zapadlém americkém městečku, ale klid tu nenachází. Zdá se, že je jí na stopě někdo, kdo o ní zná celou pravdu a snaží se ji zabít. A taky se v její blízkosti objeví mladík, který je nápadně podobný muži, jehož bezmezně milovala a který zemřel před pěti tisíci lety…

Ukázka z knihy↓
Detektiv se usmál. "Než jste se přistěhovala do Mayfairu," řekl, "žila jste v Los Angeles, konkrétně v BeverlyHills, Grove Street dva pět šest. Je to dům o rozloze čtyři sta čtverečních stop, se dvěma bazény, tenisovým kurtem, saunou a malou observatoří. Nemovitost se odhaduje na šest a půl milionu. Do dnešního dne jste zapsaná jako jediný majitel, slečno Perneová."
"Být bohatá není zločin."
"Vy nejste jen bohatá. Jste velmi bohatá. Jak jsem zjistil, vlastníte pět různých nemovitostí po celé zemi. Při dalším pátrání se ukázalo, že pravděpodobně vlastníte právě tolik - pokud ne víc - nemovitostí v Evropě a na Dálném východě. Váš soubor akcií a jiných cenných papírů je značný - v hodnotě stovek milionů. Ale nepodařilo se mi odhalit, jak jste k tak neuvěřitelnému bohatství přišla. Nikde není žádný záznam o rodině a věřte mi, slečno Perneová, že jsem si na hledání dal záležet."
"Já vám věřím. Povězte mi, koho jste kontaktoval, abyste získal tyto informace?" "Samozřejmě." Zírala jsem na něj. Můj pohled je velmi mocný. Někdy, když si nedám pozor a zadívám se příliš dlouze na květinu, uschne a zvadne. Úsměv pana Rileyho se začal ztrácet. "Kolik chcete?" zeptala jsem se ho.
Moje otázka ho ohromila, ale zároveň potěšila. Nebude první, kdo si ušpiní ruce. Jenže si neuvědomuje, že skvrny od krve jsou vydatnější než od bláta a ušpiní na delší dobu. Ano, pomyslela jsem si znovu, možná nebude tak dlouho žít.
"Kolik nabízíte?" odvážil se.
Pokrčila jsem rameny. "Podle toho."
"Podle čeho?"
"Podle toho, jestli mi řeknete, kdo vás ke mně nasměroval."
Urazil se. "Ujišťuju vás, že nepotřebuji nikoho, aby mě směroval. Odhalil jsem ty zajímavosti o vás zcela sám."

Currently 0.4

10. srpna 2011 v 12:22 | Sprotte |  Currently
Ahojky, zrovna jsem se vrátila z Ledče. Byla jsem se svojí nejlepší kámoškou v knihovně a pak na pizze. Tak jsme pokecali. Jako vždycky, jsem šla do knihovny vrátit knížky a dneska jsem se překonala a odnesla jenom deset. Dycky jich táhnu minimálně 20 a dalších 20 si půjčím. No dneska jsem si půjčila jenom JEDNU! To je můj osobní rekord. :D
No tak jsem pak šla na vlak a měla jsem ještě hodinku čas, tak jsem si sedla do cukrárny a se zákuskem jsem začala číst. Ta knížka je nááádherná! Hrozně se mi líbí! Tak sem dám málé info o ní. Bude v dalším článku. A co vy? Jak se máte? Je u vás taky tak hnusné počasí?

SONMB- 1. kolo hlasování

9. srpna 2011 v 17:53 | Sprotte |  Soutěže
Tak tady je první kolo. Hlasujte v anketě o nej magickou bytost :D
↓↓↓

  • Tajemná elfka s Elfy


Fotky k Hobitovi 0.1

9. srpna 2011 v 12:00 | Sprotte |  Hobit-Fotky z filmu
Tento článek je přednastavení, jsem na parcele. Vrátím se cca ve 4 hodiny.
Tak tu mám pár fotek k Hobitovi, ještě jsem žádné nepřidala, tak teď je dávám.

Trailer ke všem dílům LOTR

9. srpna 2011 v 10:46 | Sprotte |  PP- videa
Jak asi všichni víte, LOTR byl vydám na Blu-ray a udělali proto nový trailer, už je to dýl, ale já nemůžu odolat a tak sem dávám ten trailer, hrozně se povedl!
No ohodnoťte sami.

Info k Hobitovi

9. srpna 2011 v 10:44 | Sprotte |  Mood
Snad pro většinu z vás není překvapením, že se natáčí film Hobit (příběh předcházející Pána prstenů). A bude mít dvě části. První díl se bude jměnovat Nečekaná cesta a druhý jak jinak než Tam a zase zpátky. A známe také datumy pro premiéry. Na první film se můžete těšit 14. prosince 2012, ale na druhý si musíme rok počkat. Přesně do 13.12.2013. No a to nejlepší nakonec :) Do filmu byl oficiálně potvrzen Orlando Bloom, z čehož mám nehoráznou radost :)

Žebříček nejziskovějších filmů všech dob

9. srpna 2011 v 10:39 | Sprotte |  Mood
Na internetu jsem našla žebřížek nejziskovějších filmů všech dob. Označila jsem mé oblíbené filmy a Pán prstenů se umístil na čtvrtém místě! Tak to je něco, ale štve mě, že avatar je první. :D

Žebříček nejziskovějších filmů všech dob - TOP 10 - k 7. 8. 2011
1. Avatar - 2,782 miliardy $ (2009)
2. Titanic - 1,843 miliardy $ (1997)
3. Harry Potter a Relikvie Smrti II. - 1,134 miliardy $ (2011)
4. Pán prstenů - Návrat krále - 1,119 miliardy $ (2003)
5. Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže - 1,066 miliardy $ (2006)
6. Příběh hraček 3 - 1,063 miliardy $ (2010)
7. Transformers 3 - 1,038 miliardy $ (2011)
8. Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna - 1,037 miliardy $ (2011)
9. Alenka v říši divů (3D remake) - 1,024 miliardy $ (2010)
10. Temný rytíř - 1,002 miliardy $ (2008)

Jdou vám vkládat obrázky?

8. srpna 2011 v 18:58 | Sprotte |  Mood
Ahojky SBí a ostatní, udělala jsem SONMB a když jsem článek zveřejnila, smazali se všechny obrázky, napodruhé zůstal jenom kousek textu a napotřetí jenom text nad oddělovačem. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli vám jdou normálně vkládat obrázky a jestli vám reaguje zarovnávání doo stran a do textu. Díky za odpověď Sprotte

Zkušební dessy

6. srpna 2011 v 17:36 | Sprotte |  Grafika
Ahojky, dneska jsem dělala dessigny, tak je sem dávám. Koukněte na ně a prosím napište, jak se líbí. Přemýšlím, že bych jeden z nich sem později dala, ale teď bude jinej. Tak tady náhled↓

Grafika Arwen- 0.1

6. srpna 2011 v 8:58 | Sprotte |  Liv Tyler/Arwen- fotky
Tady je pár rychlých PNG výtvorů s Arwen...



Arwen- neodvysílané fotky

6. srpna 2011 v 8:49 | Sprotte |  Liv Tyler/Arwen- fotky
Tak tady jsou fotky s Liv/Arwen z neodvysílaných scén a z přestávek nezi nátáčením. Můžete se kouknout :D Ta třetí ne krásná!

Pár Pařmenů - charakteristika

5. srpna 2011 v 17:43 | Sprotte |  PÁR PAŘMENŮ
Pán Prstenů - tento film znají všichni. Většina lidí ho už viděla. Ale jak by asi vypadala parodie na Pána Prstenů??? Tuhle otázku si zřejmě kladla spousta lidí, ale jen jedna skupinka potřeštěných lidiček zkusila odpověď přenést do reality. A proto Banda Trotlů (již zmíněná skupinka potřeštěných lidiček) předabovala film Pán Prstenů - Společenstvo Prstenu podle svého a vznikla velmi oblíbená parodie Pár Pařmenů, ve které Jeden Prsten vystupuje jako hromadná vstupenka pro devět lidí na největší pařbu všech dob, která se má uskutečnit v Naadoru. I když jsem to viděla snad x-krát, pořád mám při sledování této bezva parodie záchvaty smíchu :o). Je plná skvělých hlášek a debat, u kterých vás napadne - co všechno lidi nevymyslí...
"Co věta, to hláška, co slovo, to perla..." říkám já :o)
Pokud jste Pár Pařmenů ještě neviděli, podívejte se prosím na následující upoutávku neboli trailer a pokud vás upoutávka zaujme, tak se můžete podívat i na celý film.

Currently 0.3

5. srpna 2011 v 17:40 | Sprotte |  Currently
Tak jsem ještě udělala jeden rozcestník a zmenila ikonku "Pán prstenů" v menu na klikací. Taky mám novou klikačku od Charmed-ky.Pavly, za kterou moc děkuji! Tak se můžete kouknout. No amyslím, že rozcestník u LOTR se mi povedl, ale posuďte sami :D
Tak já jdu přidat něco o parodii Pár Pařmenů... :D

Připoj se do SPOŽÚO

5. srpna 2011 v 14:54 | Sprotte
SPOŽÚO ( =Společnost Pro Ochranu Životní Úrovně Olifantů) Podobně jako v Harry Potterovi založila Hermiona SPOŽÚS, tak já jsem založila SPOŽÚO. Olifanti jsou milá zvířata a zlo je jen sprostě využívá. Takže tohle jse sice jen taková sranda, ale myslím, že je správné postavit se na stranu bezbraných a nevinných Olifantů!
Pokud se chceš přidat napiš do komnetářů:

  1. Přezdívka
  2. Blog
  3. Máš ráda Olifanty? Proč ano/ne?
  4. Dáš si ikonku na blog?
Po umístění ikonky na svém blogu budete oficiální členové. Tak se zapisujte a já tu udělám seznam členů.
Ikonka↓ Můžete si jí změnšit, aby se vám vešla do menu, ale hlavně ať odkazuje na tento článek!

Olifanti

5. srpna 2011 v 13:43 | Sprotte |  Ostatní tvorové

Do hobitího kraje proniklo mnoho pověstí o tajemných horkých zemích daleku na jihu Středozemě. Pro hobity byly zvláště strhující hystorky o obřích olifantech: válečných zvířetech vybyvených kly a dusajícíma nohama. Proslýchalo se, že divocí lidé z Haradaru na záda těchto tvorů stavěli válečné věže, když vyjížděli do boje. Uvážliví hobiti věřili, že pověsti jsou dílem fantasie, přestože někteří z jejich vlastního lidu tvrdily, že tyto tvory, jimž Gondorští běžně říkali mumakové, zahlédly.

Haldir- info

4. srpna 2011 v 11:50 | Sprotte |  Haldir
S Haldirem se setkáváme v příběhu, když se svou skupinou strážců lesa Lorienu narazí na Společenstvo prstenu, aby je následně v bezpečí odvedl do sídla tamních elfů, Lóthlorienu. Vzhledem k dávnému nepřátelství Silvanských elfů a trpaslíků se ke Gimlimu se svými společníky choval Haldir jako k potenciálnímu nepříteli a rozhodl se mu zavázat oči páskou. Gimli takovou potupu nechtěl tolerovat, proto Aragorn moudře navrhl, že po cestě do Lóthlorienu budou mít zavázané oči všichni členové společenstva.

Haldir má bratry jménem Rumil a Orophin, kteří narozdíl od něj neumí mluvit "Západštinou".

Osud Haldira z původní knihy se od toho filmového liší, v knize nikdy nepadla zmínka o tom, že by bojoval v bitvě u Helmova Žlebu nebo v ní dokonce zemřel rukou Ugluka. Pravděpodobně tedy Válku o prsten přežil a odplul po ní s ostatními elfy ze Středozemě.

Currently 0.2

2. srpna 2011 v 20:31 | Sprotte |  Currently
Ahojky SBí, zrovna jsem se vrátila ze zahrady. Sekaly jsme a pak jsem ještě vobracela seno, plela jahody a řezala jeden strom. Asi se z toho zblázním. Aspoň, že už je venku hezky aseno bude moc uschnout. Ukecávám totiž taťku, aby mi koupil vlastního koně a myslím, že se mi vede, takže možná budu mít koníka! :-D
Promiňte, že jsem dneska nic nepřidala, ale od rána jsem byla venku a makala :D
A co, jak se máte vy? Co děláte celý den?
Nwím, jak budu přidávat zítra, protože asi pojedem do Prahy, ale doufám, že ne. Vůbec se mi nechce! Radši bych šla jezdit na koni :D
No nic, postoupila jsem do třetího kola v soutěži o nej celebritu, tak jsem vás chtěla poprosit, abyste mi hlásly, díky moc a každý hlas oplatím!

Hlasujte Tady pro Elenu s Emmou Watson! Díky moc :D


Guess what 1

1. srpna 2011 v 19:13 | Sprotte |  Soutěže
Ahojky tak jsem už dlouho nepřidala žádnou soutěž a tak přidávám Guess what. Někteří vědí o co Go z Párty a pro ostatní: Prostě napište, co je na obrázku. Tak tady obrázek↓ Snad to půjde přečíst S vyplazeným jazykem Tak pište do komentářů!

Můj zhodnocený blog

1. srpna 2011 v 18:53 | Sprotte |  O blogu
Na jednom krásném blogu jsem si nechala zhodnotit blog. Dopadla jsem výborně!!
Tady je mí hodnocení:

Hodnotila: http://anceska.blog.cz
Autor: Sprotte

1.CELKOVÝ DOJEM: Blog vypadá velmi zajímavě.Já osobně Pána Prstenů miluji !! Myslím, že hodnocení je jasné :)
Hodnocení: 10/10

2.DESIGN: Aktuální design se mi líbí. Barvy jsou pěkně sladěné.Jenom já osobně mám radši když je stánka umístěná uprostřed.Čte se mi to líp.Tohle ale na hodnocení nic nemění.
Hodnocení: 10/10

3.PŘEHLEDNOST: Myslím že tenhle blog je přehledný. Všechny rubriky jsou označené, je to čitelné. Mně osobně to tak vyhovuje. Líbi se mi, že některé rubriky jsou udělané pomocí klikaček.Nechybí rozcestníky.Takže ode mě :
Hodnocení: 10/10

4.ČLÁNKY: Super! Nemám co vytknout. Všechny články jsou moc zajímavé , doplněné obrázky. Nechybí autorská tvorba.
Je vidět že ještě nejsou v provozu všechny rubriky ale to podle mě nevadí.Až Sprotte přidá do každé alespoň po 1 článku, bude to dokonalé :) Přesto už teď dávám :
Hodnocení : 10/10

5.AKTIVITA: Nemám co vytknout. Sprotte zveřejňuje články pravidelně.
Někdy přidá i více za jeden den.Takže jenom chválit :)
Hodnocení: 10/10


ZNÁMKA: 1 ( Je to neuvěřitelné ale Sprotte uspěla velmi dobře ! Získala plný počet bodů.Gratuluji )
-Tenhle blog doporučuji všem milovníkům Pana Prstenů, filmu apod.

Tak moc děkuji :-D